ČR - pivní velmoc?

Kolegové,

máme zde diskuse zabývající se dobrým jídlem i vínem. A proto mi tu malinko chybí diskuse nad tímto všeobecně oblíbeným nápojem. Vítány jsou recenze na méně známá piva z českých regionálních pivovarů i doporučení na piva zahraniční. Podělte se také o místa, kde o pivo pečují s láskou a umem. Rovněž ocením fotografie zajímavých pivních sklenic, výčepů a samotných pivních láhví. Co naopak neocením jsou odkazy na nekulturní nasávání průmyslových "rádobypiv", bohužel v ČR tolik oblíbených. Fotografie piva v pet-láhvích mažu okamžitě.
Autor diskuse: KóĎA - Profil , 9.10.2012 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + Darďas Profil + Praseodym Profil

Nkubah - Profil | So 30.12.2017 19:32:45

T.Karel >> tak stále je dost dobrý

    NT.Karel - Profil | So 30.12.2017 18:56:25

    kubah >> Mě Kácov chutná pořád , je pravda že piva zase tolik nevypiju

      Nrover - Profil | Pá 29.12.2017 21:02:46

      kubah >> Dostávám ho protislužbou zhruba asi těch 5 let, jak říkáš. Nemohu tudíž s jistotou potvrdit, to co štamgast. Dle mého názoru nad "obecným" průměrem, min. chuťově vyčnívá. Podotýkám ovšem, že nejsem ortodoxní pivař, pouze občasný spotřebitel :-)

        Nkubah - Profil | Pá 29.12.2017 20:54:39

        rover >> Kácovského mám vypito dost, dle mého názoru šel dost dolů...

        Před takovými pěti lety byl výborný...

          Nrover - Profil | Pá 29.12.2017 20:51:09

          Nemám natur foto, nicméně toto pivko, resp. tento pivovar svůj potencionál má.

            Nhláskař - Profil | Pá 29.12.2017 20:39:39

            Darďas >> No už jsem pil lepší stouty.Typicky kávová chuť nikde,jen krapet čokoládová i po oteplání.Ta barva-za to může foťák v telefonu,má to barvu docela normální ;-)

              NDarďas - Profil | Pá 29.12.2017 19:51:12

              hláskař >>Zajímavá barva. Jak to chutnalo?

                Nhláskař - Profil | Pá 29.12.2017 19:02:17

                Řidší brácha asfaltu :-)

                  Nhláskař - Profil | Pá 29.12.2017 18:17:42

                  ;-)

                    Nhláskař - Profil | Út 26.12.2017 19:03:00

                    Výtečné!

                      Nhláskař - Profil | Ne 24.12.2017 18:37:10

                      Darďas >> Na nějaký lemtání to teda není,fest hořké,ale né nějak nepříjemně.Na takové to domácí žvýkání :-) V záloze je ještě mimojiné i silnější.Stout 25 ;-) Nemůžu to ale vyžrat všechno najednou ;-)

                        NDarďas - Profil | Ne 24.12.2017 18:19:55

                        hláskař >> Není to už moc silné?Já mám dnes komerci,ale dobrou.

                          Nhláskař - Profil | Ne 24.12.2017 18:15:36

                          Stylově :-)

                            NDarďas - Profil | So 23.12.2017 10:50:29

                            Přijela návšteva z Prahy.Pivovar -Kolčavka Libeň.

                              Nkubah - Profil | So 16.12.2017 22:16:35

                              Ráno v pivovaru...

                              Fronta potěšila, vážně - lidi konečně kupují PIVO a ne pivo

                                NDarďas - Profil | Pá 24.11.2017 9:17:24

                                Včera naraženo.Bylo dobré.

                                  Nhláskař - Profil | St 22.11.2017 21:59:03

                                  No a zatím poslední,než si zase zajedu nabrat nové vzorky :-) Člověk,co to pivo na Zichovci má na svědomí,se teda vyzná, doporučuji!

                                    Nhláskař - Profil | St 22.11.2017 21:22:47

                                    Darďas >> Ještě je v chladu jedna,za chvilku je tu :-)

                                      Červené karty: paci14, Beerotzutz