Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Nsomr49 - Profil | Ne 14.10.2012 12:41:34

Ty Wyandotky jsou opravdu moooc! pěkné hned bych si zamluvil násadové vajíčka, už aby bylo jaro.

    NPaulus - Profil | Ne 14.10.2012 12:39:07

    : vydrák >> Jo - ten výraz ve tváři je v podstatě totožnej - jenom na to maso kašlu o)))

      N: vydrák - Profil | Ne 14.10.2012 12:20:24

      Paulus >> Ale,tak nějak mi ta Tvoje poslední věta přišla k smíchu - Ani ty slípky nevypadaj zle....
      Představil jsem si hladovou lišku,kterak vejrá přes plot na slepice:-))

        NPaulus - Profil | Ne 14.10.2012 12:12:45

        : vydrák >> A teď se mi ke všemu tlemíš, to už přestává všechno ... o))

          N: vydrák - Profil | Ne 14.10.2012 12:08:32

          Paulus >> :-))

            NPaulus - Profil | Ne 14.10.2012 12:07:34

            : vydrák >> To nejni ta správná informace, kterou jsem si chtěl přečíst ! o))
            Ani ty slípky nevypadaj zle, když už jsme u toho.

              N: vydrák - Profil | Ne 14.10.2012 12:05:17

              Paulus >> Až budu kohouta vyřazovat z chovu,založím aukční diskusi.Pak se budete moc vyřádit.(maso na omáčku bude jako bonus) :-))

                NPaulus - Profil | Ne 14.10.2012 11:51:11

                : vydrák >> Hmm ............ i můj starej svěráček se otočil na monitor a kouká ....... o))

                  N: vydrák - Profil | Ne 14.10.2012 8:07:05

                  Zajda >> Já je nesbírám,hážu to do hnoje.Ale je fakt,že teď drůbež ztrácí pírka dost - hlavně teda perličky,takže kdybych se tomu věnoval,něco by se nasbíralo.

                  Ale koukni na fotku (foceno včera),kohout má brka všechny!:-))

                    NZajda - Profil | Ne 14.10.2012 7:59:06

                    : vydrák >> Kolik už máš pírek?

                      N: vydrák - Profil | Ne 14.10.2012 7:36:47

                      somr49 >> Tak to je hodně nepříjemný.

                        Nsomr49 - Profil | So 13.10.2012 19:29:50

                        Zdravím je to radost ve středu mi kuna zrušila celý chovný kmen rousných zakrslých tak to jaksi rozdejchávám!!!!

                          NSmutek - Profil | So 13.10.2012 19:05:30

                          : vydrák >> Když zamrznou napaječky tak jim dávám teplou vodu do misek a když mrzne hodně tak ty misky nahřívám na radiátoru, teplá voda jim nijak nevadí.

                            NTomášV - Profil | So 13.10.2012 18:36:18

                            : vydrák >> Co nevypijí a zmrzne, tak z misek odstraním při dalším krmení.
                            V zimě dávám krmnou mrkev, z toho taky něco mají.
                            Ty králíčata dole je fotka asi tři roky stará.

                              N: vydrák - Profil | So 13.10.2012 12:08:26

                              Zima se blíží a chov domácích zvířat se tak stává náročnější nejenom pro zvířata ale i pro chovatele.
                              Drůbeži je třeba denně prohazovat sníh,zamrzá voda v napaječkách a podobně.

                              Jak řešíte zimní napájení králíků??


                                N: vydrák - Profil | So 13.10.2012 11:58:47

                                No a tohle jsou čekatelé na smrt.
                                Zubatá si pro ně brzo přijde,ostatně tak jako pro každého.

                                  N: vydrák - Profil | So 13.10.2012 11:56:35

                                  V hnízdě je jich deset kousků,stáří pět dní.
                                  Pokračování zas až na jaře:-))

                                    N: vydrák - Profil | So 13.10.2012 11:54:42

                                    Tak přidám taky jedno hnízdo - poslední letošní!:-))

                                      N: vydrák - Profil | So 13.10.2012 11:53:08

                                      TomášV >> Hezký králíčata!.-)

                                        Nrover - Profil | Čt 11.10.2012 22:35:56

                                        Cloud >> Život je boj, ...věřím ve vítězství přírody ! :-)