Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Vlastec - Profil | St 6.2.2013 16:46:39

Kord@ >> Ahoj . Agapornise měl mladej . Řvalo to jak stíhačka tak jsme ho dali do pryč :-)

    Čík - Profil | St 6.2.2013 15:47:21

    Za chvílí budou ty přírodní roseikoly vzácnější než ta ararauna.Máš jenom ty roseikoly nebo ještě jiný agouše?

      pajinek - Profil | Út 5.2.2013 23:07:27

      Kord@ >> Ara ararauna.... to je nádhera. Mít je doma, tak se od voliéry nehnu :-)

        Kord@ - Profil | Út 5.2.2013 23:00:42

        A něco ze zahrady...

          Kord@ - Profil | Út 5.2.2013 23:00:15

          Kačer

            Kord@ - Profil | Út 5.2.2013 22:59:52

            Agoši

              Kord@ - Profil | Út 5.2.2013 22:59:14

              Něco sem přihodím :o))

                pajinek - Profil | Út 5.2.2013 22:56:06

                CHaP >> Ještě pár fotek je tu v diskuzi Ne 4.11.2012 22:29:08 a Ne 4.11.2012 22:41:45 víc fotek nemám. Tenkrát jsem nefotil každou blbost :-)))

                  pajinek - Profil | Út 5.2.2013 22:46:52

                  CHaP >> choval jsem andulky, korely šedé, bílé, perlové a straky, rozely pestré, žlutohlavé, penantové přírodní zbarvení, papoušky senegalské, neofémy tyrkysové a ozdobné.

                    CHaP - Profil | Út 5.2.2013 22:32:13

                    pajinek >> exoty jsem choval, ale byvalá mi vše sebrala. CO jsi choval za druhy?

                      pajinek - Profil | Út 5.2.2013 19:33:44

                      : vydrák >> jo tenkrát jsem byl hodně zapálenej do chovu exotů a králíků. Internet nebyl, tak jsem informace o chovu sbíral z knížek a od chovatelů. Asi jako každej jinej v té době.....

                        pajinek - Profil | Út 5.2.2013 19:24:56

                        Tuto jsem dostal od mé domácí MO ČSCH, prý za dobrou práci :-)))))))
                        Byly to tenkrát opravdu dobré časy.......

                          Stopař - Profil | Út 5.2.2013 19:20:56

                          pajinek >> Taky sem mněl plno podobných knížek o zvířectvu a nejvíce akvaristické a o chovu zebřiček ale pak přišla velká voda a vše zničila včetně knížek které se dnes už ani nedají jen tak koupit,snad jen v antikvariátu kam chodím jak můžu leč marně.

                            : vydrák - Profil | Út 5.2.2013 19:13:58

                            pajinek >> Ahoj.Taky mám doma nějakou tématickou literaturu - tak např.to zdraví zvířat v drobných chovech mám určitě:-) Zejtra hodím foto.

                              pajinek - Profil | Út 5.2.2013 19:05:44

                              Trochu historie z mého bejvalého chovu. I fotky jsou historické.... :-))))

                                pajinek - Profil | Út 5.2.2013 18:59:46

                                a další......tu zas byly informace ne jen pro radost, ale i pro mlsný jazyk :-))))

                                  pajinek - Profil | Út 5.2.2013 18:54:47

                                  V těchto knížkách jsem sbíral informace o chovu exotů v mém mládí. To byly časy kdyby to šlo tak vrátit.... :-)))

                                    VERŇÁK - Profil | Út 5.2.2013 17:42:37

                                    pajinek >> Aha tak ja mam zkušenosti pouze s holubama,králíkama,slepicema,kachnama a trosku s krutama ale drubez jako drubez

                                      pajinek - Profil | Út 5.2.2013 17:36:59

                                      VERŇÁK >> jj, od lonského podzimu (říjen - listopad ) jsem začal shánět chovné kusi. Ale v minulosti jsem choval exoty a králíky Novozélandské bílé, které jsem posílal i na výstavy.

                                        VERŇÁK - Profil | Út 5.2.2013 17:29:58

                                        pajinek >> aha no ztráty jsou vždy ale škoda toho no :-(( jinak letos budu delat novou králíkárnu,minulej rok jsem delal holubárnu ale holuby v ni zatim nelitaji budou tam az letos,ty se zameřujes asi jenom na králíky že?