Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | Út 5.2.2013 17:20:01

VERŇÁK >> kříženců bylo v hnízdě 5 ks od druhé dne jen čtyři, tak že od prvopočátku to byly takové pěkné kuličky. Já říkám že jsou to medvídci :-) Hyláků bylo 12 ks, postupem času jich ubylo na 8 ks, tak že ten start nebyl tak razantní. Ještě Hyláky nechám týden se samicí a pak je začnu krmit KK2.

    NVERŇÁK - Profil | Út 5.2.2013 17:10:01

    pajinek >> Tak ty Burgunský maji peknou váhu ale od Hyláku se moc neliší pomalu je doháneji

      Npajinek - Profil | Út 5.2.2013 16:46:42

      1.0. Kal x 0.1. Bu 23. den 450 - 500 g 4 ks :-) Hyláci 34. den 750 - 850 g 8 ks ...

        NVERŇÁK - Profil | Út 5.2.2013 15:47:59

        pajinek >> Tak to dekuju a zaroven pro tebe i hodně štestí.Ale jinak jeste zitra budu muset připustit jednu strakačku a mam to komplet

          Npajinek - Profil | Út 5.2.2013 15:31:36

          foxik >> Hold jsou k tomu souzený.....rok až rok a půl a nový holky....Přecí je nebudu zadara krmit :-)))))))

            Nfoxik - Profil | Út 5.2.2013 15:28:01

            pajinek >> u tebe se fakt ty holky nezastaví.

              Npajinek - Profil | Út 5.2.2013 15:11:59

              VERŇÁK >> Kluk šikovná :-)))))))))))) Mě by se měli za 10 dní kotit 2 samice, 3tí samice co má ty býlí dorostence je týden připuštěná a 4tá samice má ještě malušky, tak si na připuštění chvíli počká :-)

                NVERŇÁK - Profil | Út 5.2.2013 14:33:08

                Tak dneska připuštena dalši samička

                  Npajinek - Profil | Út 5.2.2013 10:57:14

                  foxik >> Hlad je svina :-)))))))))))

                    Nfoxik - Profil | Út 5.2.2013 8:18:05

                    pajinek >> není ti potom líto toho králika klepnout když si ho tak ochočíš?

                      NVERŇÁK - Profil | Út 5.2.2013 6:45:47

                      pajinek >> jo aha tak to jo...kralíka si dam občas tak stejne jako rybu :-)) ale jinak diky :)

                        Npajinek - Profil | Po 4.2.2013 20:13:59

                        VERŇÁK >> Víš jak je dobrej pečenej králík,který je prošpekovanej nebo současně pečenej s bůčkem ..... :-))))))))))))))))))))))))
                        Třeba......http://recepty.vareni.cz/peceny-kralik-s-veprovym-b​uckem/

                          NVERŇÁK - Profil | Po 4.2.2013 16:31:03

                          pajinek >> Smím se zeptat na co?nejsem v tejvtom nejak zběhlej tak netuším k čemu jako tušim ale nevim :)

                            Npajinek - Profil | Po 4.2.2013 15:47:26

                            VERŇÁK >> Paráda..... už chystej slaninu nebo bůček :-)))))))))))))))))))

                              NVERŇÁK - Profil | Po 4.2.2013 14:22:01

                              Ahoj,tak chlapi už se mi v nedeli ta moje samička okotila.Jsem zvědavej kolik jich bude mít ale asi ne moc podle hnízda a jeho velikosti no každopadne je to prvnička a prvni letošni králíčata

                                Npajinek - Profil | Ne 3.2.2013 23:28:46

                                  NCHaP - Profil | Ne 3.2.2013 20:31:53

                                  atawa >> v domacích podmínkách to jde, 180kg je ideální na vyuzený bůček, špek,.... já co beru od chovatelú, tak berem kolem 120kg v mase.

                                    NVERŇÁK - Profil | Ne 3.2.2013 19:30:50

                                    atawa >> aha no taky jsme meli takovy svinky

                                      Natawa - Profil | Ne 3.2.2013 19:26:09

                                      VERŇÁK >> Čau přesně to nevím,ale taky jsme řikali jako ty 180-190kg