Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | So 19.1.2013 16:10:02

: vydrák >> Ted jsem vyprskl smíchy :-)))) a moja : co zas máš :-)))))

    N: vydrák - Profil | So 19.1.2013 15:39:35

    pajinek >> No jasně,co by taky čekala po 22-ti letech manželství:-)))

      NMachino - Profil | So 19.1.2013 15:00:24

      pajinek >> ok...nystražím a pak si vystavím sádrové potkany:)))

        Npajinek - Profil | So 19.1.2013 14:52:06

        Machino >> ne stačí podrtit.....nebo drobné granule...

          NMachino - Profil | So 19.1.2013 14:47:50

          pajinek >> musí z nich být prášek?

            Npajinek - Profil | So 19.1.2013 12:43:03

            Machino >> Ale nezapomen ty granule rozmělnit at je potkáni pěkně sežerou i stou sádrou !!!!

              NMachino - Profil | So 19.1.2013 11:15:25

              pajinek >> tohle je supr tip.nasrazim past a misku se sadrou a ať si vyberou:)

                NMachino - Profil | So 19.1.2013 11:13:38

                MarPit >> no kocour už jich pár zadavil ale každého si musí vysedet.jako rybář:)

                  Npajinek - Profil | So 19.1.2013 9:07:52

                  : vydrák >> Chov na roštech bez podestýlky zkouším prvně, Ale vím že tak chovateli chovají a jsou spokojení, tak uvidím jak budu spokojen já. Však rošty nejsou v kotci na pevno, tak je můžu kdykoliv vyhodit a pěkně ušákům nastlat.

                  jj,zas něco nafotím a dám sem. Je radost králíčata pozorovat. Manželka už mi položila otázku jestli se nechci prý ke králíkům přestěhovat :-):-):-) Prý si králíčat všímám víc jak jí :-))))))) Co by taky chtěla po 22 letech manželství :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :-)))))))))))))))))))

                    Npajinek - Profil | So 19.1.2013 8:52:58

                    Machino >> Přesně tak a máš to bez jedu. Jediná věc dát misky mimo dosah psa a kočky. Potom už nemusíš mít strach o kočku nebo psa že sežerou potkána a sami se pak přiotráví.

                      N: vydrák - Profil | So 19.1.2013 8:23:39

                      pajinek >> Krásný fotky a chov.Ta králíkárna s odděleným kotištěm se mi vážně líbí,to se ti povedlo.
                      Ale já si vůbec nedokážu představit chov bez podestýlky.Jsem asi příliš konzervativní:-))

                      Jinak velká paráda a určo dávej další fotky.Králíčata máš parádní - čistý,tlustý a spokojený:-)

                        NMarPit - Profil | So 19.1.2013 0:17:49

                        Vapi >> Tak tak, ale to je to poslední, co v životě udělají :-)

                        Ono i pasti nepřipadaly v úvahu, prostě je nebylo kam dát tak, aby je nenašla kočka.

                          NVapi - Profil | So 19.1.2013 0:02:48

                          arnošt >> Oni většinou ikdyž jí dostanou tak ještě stihnou utéct. :)

                            Narnošt - Profil | Pá 18.1.2013 23:57:00

                            MarPit >> Já nevím,jako kluk jsem potkany zkoušel vzduchovkou střílet,ale jsou docela rychlý.Nepamatuju se,že by nějaký zůstal ležet na místě činu...

                              NMarPit - Profil | Pá 18.1.2013 23:41:46

                              Machino >> Taky nejsem zastáncem trávení, riziko otravy jiného zvířete je moc velké..... Jen jsem odpovídal na tvůj dotaz :-) Kunu zadáví pes a potkana kocour, nebo vzduchovka.

                                Nrover - Profil | Pá 18.1.2013 23:39:36

                                MarPit >> Jaterní záležitost, zdá se ...

                                  NMachino - Profil | Pá 18.1.2013 23:35:20

                                  MarPit >> jo a co když to taknajde kočka?tohle riskovat nebudu.

                                    NMarPit - Profil | Pá 18.1.2013 23:30:57

                                    Machino >> Používá se jako jed na krysy, chcípne na vnitřní krvácení. V medicíně jako lék proti srážení krve.

                                      NMachino - Profil | Pá 18.1.2013 23:07:53

                                      soliman >> co toje warfarin?