Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Nrover - Profil | Po 26.11.2012 20:12:08

Fero123 >> jj, kouká jim to z očí ... :-)

    NFero123 - Profil | Po 26.11.2012 20:03:55

    To je naše ochranka.

      NMakrelobíjec - Profil | Po 26.11.2012 20:02:48

      Stopař >> když su na rybách 14dní tak to mi vystačí aj ty jedny :))) tak je schovám :)

        NStopař - Profil | Po 26.11.2012 20:01:06

        Makrelobíjec >> No to je ale nejdřív musíš nosit v kuse čtrnáct dní aby to fungovalo pořádně. :-)))

          Ntuzemak - Profil | Po 26.11.2012 19:59:54

          Makrelobíjec >> aby znich neotěhotněla ještě:DDD

            N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 19:59:50

            tuzemak >> No jistě,jsme jen živočišnej druh!.-))

              NMakrelobíjec - Profil | Po 26.11.2012 19:57:52

              tuzemak >> manželce dám pod polštář moje trenky tak třeba večer zabere :)))

                Ntuzemak - Profil | Po 26.11.2012 19:57:07

                Stopař >> že bych to použil v práci,pár koz tam máme:DDD

                  NFlying trout - Profil | Po 26.11.2012 19:56:15

                  My máme (spíš táta) husy, kachny, slepici a kohouta a ty malý nothinghemský prasátka, maj tak kolem 50 kil, ty největší, tet máme pár selátek a když tahle zvířina běhá po dvorku, to je radost.

                    NStopař - Profil | Po 26.11.2012 19:55:11

                    tuzemak >> Zkus a uvidíš . :-)))

                      NMakrelobíjec - Profil | Po 26.11.2012 19:54:57

                      : vydrák >> ty větve vyskouším to bude něco jak stim celerem .
                      A ta druhá metodda se dá dělat jinak a pro samca to bude aj lepší :) bud dáš samici od samce trošku hnoje nebo samicu dáš do kotce jak je samec a samce jak je samice za dva dny by měla chtít ,ale jak říkám nic nefunguje :( bude to asi klobásovej typ :)

                        Naxel82 - Profil | Po 26.11.2012 19:53:59

                        Stopař >> :)))

                          Ntuzemak - Profil | Po 26.11.2012 19:52:45

                          : vydrák >> a u lidí to funguje????

                            NStopař - Profil | Po 26.11.2012 19:52:42

                            axel82 >> No nevím jakej to bude mít efekt.Když ji smradlavím hadrem od tvích kulek přetáhneš po obličeji.Asi si už nevrzneš vůbec. :-))))

                              Naxel82 - Profil | Po 26.11.2012 19:50:22

                              Stopař >> jasne, když žena nechce:)))

                                NStopař - Profil | Po 26.11.2012 19:48:06

                                axel82 >> Co ? Budeš si taky kulky třít hadrem ? :-)))))

                                  Naxel82 - Profil | Po 26.11.2012 19:46:25

                                  : vydrák >> mazec. zkusím doma

                                    N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 19:43:42

                                    Makrelobíjec >> Já praktikuju dvě věci - ta první patří mezi takový to lidový šarlatanství:-)) ta druhá fakt funguje.

                                    Takže - pro povzbuzení rozmnožovací aktivity dávám borový větve.Mám to od svý maminky a ta od svý atd.
                                    Když ani to nezabere,vezmi hadr a promni hadrem samcovi genitálie.Samčí pach ulpí na hadru a ten pak pověs z venku na dvířka.Samice jak to vočuchává,tak jí to stimuluje.

                                    Je to můj vynález a začal jsem to praktikovat nejdříve u koz.Když se mi nechtěla prskat koza a už měla,dojel sem ke kozlovi a na hadr přenesl jeho pach.Do tří dnů sem valil s nadrženou kozou.

                                    FAKT,nedělám si srandu.Funguje to u koz i u králíků.

                                      Naxel82 - Profil | Po 26.11.2012 19:43:35

                                      Makrelobíjec >> chudinky:))) něco krásného pěstovat a piplat se s tím a nakonec to spapat? by mě slza ukápla:)

                                        NMakrelobíjec - Profil | Po 26.11.2012 19:41:31

                                        axel82 >> njn samica už má podmínku z výstrahou za týden děláme klobásy :))) a manželka ta má zatím jen tu podmínku :))))