Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

Npajinek - Profil | Pá 30.11.2012 14:25:15

Stopař >> ohnout přes koleno a napráskat na holou....-))))))
Nevím, to prostě neodnaučíš.......mě zas samice přemistuje misku a když ji nechám tam kde jí přemístí je klid. Tak že jsem to vzdal a nechávám misku na jejím místě. Hold ne jen lidi,ale i králíci jsou paličatí....-))))))

    NStopař - Profil | Pá 30.11.2012 9:42:10

    orlas2 >> To je samec na chov !!!

      Norlas2 - Profil | Čt 29.11.2012 21:32:35

      Stopař >> Pomůže klacek.Za uši.Fakt:-)

        NStopař - Profil | Čt 29.11.2012 19:18:04

        Hele nevíte někdo proč mi samec vytahá všechno seno z krmelce a roztahá po celém kotci ? Přičemž podstláno má až až.Jak ho to zmetka odnaučit ?

          N: vydrák - Profil | Čt 29.11.2012 17:01:51

          šmudla007 >> Mravence ty klasický - červený lesní.
          Je to ale zhruba 30 let,co jsem je jedl.Přečetl jsem to v nějaký knize a zkoušel jsem,jak to chutná.
          Mravenec se uchopil dvěma prsty za hlavičku a obsah jeho zadní části se rty vymáčknul směrem k jazyku.

            Nšeptal - Profil | Čt 29.11.2012 16:53:28

            V jídle taky nejsem vybíravý. Dal jsem i želvu a tapíra a pošmák jsem si. Ale u paky jsem měl trochu problém, jako u všeho, co má hlodáky a k tomu "bosý nohy". Já v tom vidím potkana a nějak mi to palice blokuje. Ale nechtěl jsem hladovět, přemohl jsem vnitřní blok a přiznávám, že mi to chutnalo. A mravence jsem baštil taky. A syrový. Vlezly do sklenice s medem, že skrz nebylo vidět. Bylo mi medu líto, tak jsem to vydlabal lžící komplet i s tou havětí. :-)

              Nšmudla007 - Profil | Čt 29.11.2012 16:46:36

              : vydrák >> mravence jsi jedl jaký? Po zálesácku naházet mraveniště na plachtu a nechat mravence odnosit kukly na zastíněnou část plachty a pak smažit přebraná vajíčka na pánvičce(včetně případných mravenců)? Smažená kobylka je výborná, hmyz tepelně upravený je dobrý, jen se nebát.

                N: vydrák - Profil | Čt 29.11.2012 16:35:40

                meteor >> Jedl jsem jak mravence,tak kůzlata nebo třeba nutrii.
                Jak se jedná vo maso,nedělám žádný vyjímky:-))

                  Nmeteor - Profil | Čt 29.11.2012 15:51:04

                  Čík >> pohoda, já to od tebe taky pochopil :-)

                  Já nejsem nějak "cimprlich" co se jídla týče, tudíž mi nedělá problémy zbaštit (skoro) všechno :-) člověk akorát mívá problémy zbaštit něco, na co není zvyklý (mravence, sarančata, pštrosa, kůzlata atd. atd.)... ale ruku na srdce: kdyby ti někdo naservíroval dobře připravené steaky ze psa a neřekl ti to, tak stejně poznáš prd a ještě se budeš olizovat :-D

                    NČík - Profil | Čt 29.11.2012 15:20:05

                    meteor >> Nechtě jsem se tě nějak dotknou.Pochopil jsem,že to myslíš ironicky.Jinak tady máš citaci z Wikipedie.,,Již dávno předtím, než dobyli Jižní Ameriku Španělé, chovali morčata pro maso a kožešinu Inkové v oblasti dnešního Peru a Chile. ´´

                      Nmeteor - Profil | Čt 29.11.2012 0:51:43

                      Čík >> no já nedávno viděl na ČT1 dokument o nějakých jihoamerických(?) indiánech a tam baštili podobná morčata... na ohni.
                      A také tam říkali, že chuťově je toto maso někde mezi kuřecím a králíkem, přičemž je velmi zdravé :-)

                        Nšmudla007 - Profil | St 28.11.2012 16:35:53

                        meteor >> To už bych radši snědl kapybaru než takovýho sudokopytníka bez chlupů. Ty maličký hnědý morčoskináci to vypadá jak krysy z černobylu :) Mě je to odporný, normál chlupáč morče je fajn. Závojnatka hadra.

                          NČík - Profil | St 28.11.2012 16:15:57

                          meteor >> To je hustý!Ještě,že to nečte axelova manželka.

                            Nmeteor - Profil | St 28.11.2012 13:20:47

                            axel82 >> nejsou to náhodou "konzumní" (jateční) morčata? I když dle poslední fotky asi ne, co? :-)

                              N: vydrák - Profil | Út 27.11.2012 17:45:38

                              Čík >> Tak to jo.

                                NČík - Profil | Po 26.11.2012 21:34:25

                                : vydrák >> Mám je celoročně venku.Akorát na zimu zakreju výlétový prostory polykarbonátem.

                                  Nretrívr - Profil | Po 26.11.2012 20:35:30

                                  rover >> Je to vidět.

                                    Nrover - Profil | Po 26.11.2012 20:26:18

                                    : vydrák >> retrívr
                                    Kolega uhodil hřebíček na hlavičku, ...opravdu sehraná dvojka :-)

                                      Nretrívr - Profil | Po 26.11.2012 20:15:00

                                      rover >> Kouká.

                                        N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 20:13:39

                                        rover >> :-)) skvělej postřeh.