Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:56:15

retrívr >> Děkuju ti,vážně.

    Nretrívr - Profil | Po 26.11.2012 18:53:55

    : vydrák >> Jsou věci, které se moc nedávají srovnávat. Není třeba být skromný. Seš evidentně v obraze a spokojený. No a o to tu jde. To hodnotím já. Nejde o kolik víc, jak velký a za kolik.Jde o spokojenost a poctivou práci. Ať se Ti moc daří.

      N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:50:56

      pajinek >> Až ti vylezou králíčata z kotiště,tak jí budou votravovat a už se neschová.6 týdenní králíče tam nevyskočí a samice klid potřebuje.

        NStopař - Profil | Po 26.11.2012 18:49:01

        Tý jo,čumím jak umím.Tahle diskuse tu fakt chyběla.Dávám si ji do oblíbených.
        V pátek sem dokončil devíti kotcovou králíkárnu a už tam mám první samičku a prvního samce.A těším se na jaro na mladý.

          N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:48:18

          retrívr >> Děkuju moc za hodnocení:-)
          Ale jsem jen příštipkář.Znám chovatele,kteří jsou vážně špička a vědí o tématu asi o milion procent víc než já. Ale baví mě to,to jo!:-)) Dík

            Npajinek - Profil | Po 26.11.2012 18:47:41

            : vydrák >> asi něco na tom bude,ale kotiště pokud má víko bude plnit stejný učel.....

              N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:43:15

              pajinek >> S tímhle zvýšeným místem mám dlouholetý zkušenosti - výborná věc.
              Když si chce samice vodpočinout,hupsne na prkno a má od nenasytných děcek klid:-)

                Nretrívr - Profil | Po 26.11.2012 18:42:01

                : vydrák >> Ahoj kamaráde, nedá mi, než Tě obdivovat, jakýho máš druhýho koně a víš o čem mluvíš, to mě bere. Sleduju tuto diskuzi, protože teď nemám možnost se tímto směrem vydat ale čas přijde a chci být v obraze.Navíc, jsem to kdysi dělal.Jinak mám názor, kdo něco takovýho dělá, musí být zodpovědný, mít to srovnané.

                  Npajinek - Profil | Po 26.11.2012 18:41:27

                  : vydrák >> nemám,ale chci ted dělat kotiště. Minulí týden se mi okotila hyla, hnízdo na první pohled perfektní až nato že druhý den jsem našel králičata mrtvá. Po podrobném prozkoumání jsem zjistil že neměla podestláno pod nima,tak soudím že prochladla od spodu...

                    N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:34:18

                    pajinek >> Máš taky u samic v kotci zvýšené místo,aby měla po kojení klid od králíčat?

                      Npajinek - Profil | Po 26.11.2012 18:31:51

                      : vydrák >> jj,já vím....-))) Taky potomci budou tak končit....:-))) pečenej,na paprice,klobásky atd......-)))

                        Npajinek - Profil | Po 26.11.2012 18:30:19

                        : vydrák >> ahoj, australští papoušci snáší naši zimu dobře. pokud jsou v dobré zdravotní kondici můžeš je nechat ve venkovních voliérách,ale musí mít možnost se schovat před průvanem. ten nesnáší....

                          N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:30:19

                          šeptal >> Jako že stojka,jo?.-))

                            Nšeptal - Profil | Po 26.11.2012 18:29:28

                            : vydrák >> Nějaký gymnasticky vedený plemeno. :-)

                              N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:28:49

                              pajinek >> A takhle to končívá - viz.foto:-)

                                NMakrelobíjec - Profil | Po 26.11.2012 18:28:16

                                zdravím od jara budu zapouštět králiky uměle . Nemá stím někdo zkušenosti ?

                                  Npajinek - Profil | Po 26.11.2012 18:20:44

                                  samice.....

                                    Npajinek - Profil | Po 26.11.2012 18:18:04

                                    ahojte, tak a k Hylám jsem si včera do chovu přivez dva kalifornský....samce a připuštěnou samici a jak natrefím na pěknou samičku kal. beru ještě jednu


                                    samec....

                                      N: vydrák - Profil | Po 26.11.2012 18:04:37

                                      Čík >> Kam to dáváš v zimě?

                                        NČík - Profil | Po 26.11.2012 17:54:20

                                        : vydrák >>Díky za pochvalu. Doma bych to taky nechtěl.Na ten bordel mi stačí jeden kanár,kterýho mám na zpěv.Ale na zahradě,to je jiná káva.