Rybáři a chov domácích zvířat.

Zdravím všechny rybáře - chovatele v této nevšední diskusi.
Chov domácích zvířat je s rybařením úzce spjat.Vejce slepic se používají při výrobě boilie,chlup králíků či peří kohoutů se používá při vázání mušek,krmivo pro domácí zvířata je vhodným doplňkem partiklů a směsí - prostě tyto dva obory jsou si velmi blízké.

Jelikož bydlím celý život na venkově,chovatelství mě nemohlo minout.Věnuju se chovu domácích zvířat dlouhá léta a věřím,že zde na MRKu nejsem určitě sám.

Proto vznikla tato diskuse,chcete-li jádro chovatelů na MRKu.Kdo má doma králíky,slepice,holuby,kozy,krávy,koně a já nevím co ještě -račte vstoupit.Tato diskuse je přesně pro Vás.
Předáme si zkušenosti a poznatky,poklábosíme o chovech či o problémech.

Poděkování nedávám,nemám zájem o zaplevelení diskuse obrázky z netu právě k vůli honbě za poděkováním.Díky za pochopení.
Autor diskuse: : vydrák - Profil , 22.9.2012 všeobecné - ostatní

NSmutek - Profil | Pá 2.11.2012 19:51:09

: vydrák >> Taky jsem neočkoval, celou dobu klid ateď šup ajeto,ještě v kotcu 4 zbyli tak snad přezijí než je klepnu.

    N: vydrák - Profil | Pá 2.11.2012 19:13:01

    Smutek >> Ajajaj,to znám.Letos sem nevočkoval a nechcíplo mi nic.
    (klep-klep)

      NSmutek - Profil | Pá 2.11.2012 19:04:08

      orlas2 >> Ta škubačka je super, když si vzpomenu jak jsem v září škubal kačeny tak si ji asi přes zimu udělám.,-)

        NSmutek - Profil | Pá 2.11.2012 19:01:44

        Ta jsem včera zakopal 5 králíků s kokcidiozou. ještě že už je konec sezony

          N: vydrák - Profil | Pá 2.11.2012 18:19:09

          Zajda >> Pošli,rád ochutnám něco novýho.

            NZajda - Profil | Pá 2.11.2012 18:18:28

            : vydrák >> Poslal bych ti bezva recept na králíka po provensálsku, ale nesměl bys mě klepnout..:-)

              N: vydrák - Profil | Pá 2.11.2012 18:14:21

              Trochu oživení - poslední letošní králíčata - 9 kousků.Stáří 3 týdny.
              foto č.2 - ještě velikostní porovnání s králíkem na zabití.Zítra jednoho klepnu, bude v neděli pečenej s bůčkem.

                Norlas2 - Profil | St 24.10.2012 13:13:59

                orlas2 >> Přímý odkaz na trhací prsty http://www.gmpuni.cz/produkty/trhaci-prsty

                  Norlas2 - Profil | St 24.10.2012 13:10:13

                  voz >> Zdravím,gumové prsty se prodávají všude možně,většinou kolem 25kč za kus,já je objednal přímo od výrobce,za 7,70kč na adrese http://www.gmpuni.cz
                  Pokud by ses o škubačce chtěl dočíst víc,koukni na pokec na ifauně,viz http://www.ifauna.cz/drubez/forum/r/detail/214525/s​kubacka-na-drubez
                  nebo na videa na you.. http://www.youtube.com/results?search_query=chicken​+plucker&oq=chicken+plucker&gs_l=youtube-reduced.12​..0l4.953.4422.0.6297.14.8.0.6.6.0.297.1328.0j2j4.6​.0...0.0...1ac.1.taVj9fKZZzo

                    Norlas2 - Profil | St 24.10.2012 13:06:40

                    : vydrák >> Přiznám se bez mučení,králíkárnu jsem opajcnul podle fotky,viz odkaz nad tou galerií:-).Ale dík:-).

                      Nvoz - Profil | St 24.10.2012 11:10:25

                      orlas2 >> Tak ta skubacka nema chybu. Kde se daji sehnat ty gumove prsty???

                        N: vydrák - Profil | St 24.10.2012 8:03:22

                        orlas2 >> Ta králíkárna nemá chybu,jsi šikovnej.

                          Norlas2 - Profil | St 24.10.2012 0:30:27

                          Jak jsem psal,dal jsem nějaké fotky na rajce.net,jak odchytové budky na kuny,tak králíkárny a podobně.viz odkaz
                          http://vv2.rajce.idnes.cz/

                          Nyní vyrábím ještě jednu králíkárnu,tentokrát roštovou,po dodělání sem píchnu pár fotek.

                            N: vydrák - Profil | So 20.10.2012 16:49:29

                            Dnes s fotoaparátem na sousedových pastvinách - ať je tu taky nějaký větší zvíře.
                            Na tom hnědákovi se občas svezu,je to kliďas:-)

                              Nretrívr - Profil | Út 16.10.2012 10:19:30

                              : vydrák >> Nelze než souhlasit. Jen si nejsem jistý, že to mnoho lidí chápe.

                                N: vydrák - Profil | Út 16.10.2012 10:03:49

                                retrívr >> Člověk musí (měl by) být činorodý,jinak zakrní:-) Díky

                                  Nretrívr - Profil | Út 16.10.2012 10:01:19

                                  : vydrák >> Není opravdu zač. Já mám rád " činorodé" lidi, mezi které si dovoluji řadit i sebe. Nic víc, nic míň. Ať máš zdravé chovy, s ostatním si poradíš. Co víc Ti přát.

                                    N: vydrák - Profil | Út 16.10.2012 9:53:36

                                    retrívr >> Tak to děkuju:-)

                                      Nretrívr - Profil | Út 16.10.2012 9:51:12

                                      : vydrák >> Obdivuju Tě, za zaujetí a odvedenou práci.Vyznamenání před rozvinutou zástavou nedávám.Ale obdiv to nesnižuje.

                                        N: vydrák - Profil | Út 16.10.2012 9:17:31

                                        Jednou za rok předplatitelé Milotického hospodáře obdrželi kalendář plný zajímavých rad a informací.

                                        Je to počteníčko:-))