Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

ŠUKI - Profil | Út 23.4.2024 22:29:26

Tomazzz >> Tak to já ještě z toho vybrusli dobře 🤔

    hering - Profil | Út 23.4.2024 21:09:27

    1Mara >> jahody jsem jakž takž ochránil textilií. Ale pětimetrové stromy balit nejde. -5°C už je moc.

      hering - Profil | Út 23.4.2024 21:06:15

      Petr64 >> JJ česnek letos jede. Tak snad zelenina vyjde když s ovocem je to v riti.

        1Mara - Profil | Út 23.4.2024 20:51:06

        hering >> My jsme si kytky na rybníku přikryly buničinou proti mrazu.

          drvoštěp - Profil | Út 23.4.2024 20:30:20

          Petr64 >> 😭😭😭😭

            Petr64 - Profil | Út 23.4.2024 19:50:52

            hering >> Já už raději nepláču. Letos se bude sklízet většinou jen listí.☹️
            Česnek je ale letos super.

              hering - Profil | Út 23.4.2024 19:03:59

              Tak jsem se tu před deseti dny radoval jak to s meruňkami vypadá letos nadějně.
              No tak snad za rok :-((

              I třešně letos odpískávám, stejně tak višně no a o révě se nemá už vůbec cenu bavit ....

                Tomazzz - Profil | Út 23.4.2024 18:15:59

                Aspoň ten Kumoi ty mrazy přečkal ve zdraví.🥳👌

                  Kruan - Profil | Út 23.4.2024 18:05:14

                  tak i neco pozitivniho :) salat mam letos monstrozni :) a jahody kvetou jak o zivot :)

                    Tomazzz - Profil | Út 23.4.2024 18:03:26

                    MiPo >> Tak to už je kiwi farma 👌

                      Tomazzz - Profil | Út 23.4.2024 17:58:31

                      ŠUKI >> Já budu rád za 3...😏

                        MiPo - Profil | Út 23.4.2024 11:36:10

                        ŠUKI >> dnešní - 4 mě spálil kiwi 🥝

                          ŠUKI - Profil | Út 23.4.2024 11:31:05

                          Tak dnešní mráz -4 struhnul jenom ořešáky....
                          Dvacet snad dozraje na ořechovku 😉

                            Zdenall - Profil | Po 22.4.2024 16:11:08

                            Mikulas >> nechávám to být. Až bude zřejmě odkud znovu obrazi, to špatné potom ostriham. U nás má ještě do patku mrznout…

                              Mikulas - Profil | Po 22.4.2024 13:56:42

                              Zdenall >> mám révu úplně stejně mrazem zničenou, i květy už byly :(

                              Obrazí ještě jak píšeš? je třeba s tím něco dělat nebo prostě nechat být?

                                Tomazzz - Profil | Po 22.4.2024 8:37:08

                                Po 2 letech jsem se pustil do čistění jezírek a 2 největší ryby mi po 5 dnech v novém uhynuly, měl jsem je 7 let a nijak jsem se o ně extra nestaral, asi nová voda, stříkali zrovna pole chemií, kdo ví...:( Ale obměňuju komplet rostlinstvo, neporadili by jste mi kde nakoupit za rozumný peníz? Banat, Hornbach by mě zničil, chci toho hodně...

                                  jeden3 - Profil | Ne 21.4.2024 12:13:42

                                  Petr64 >> to určitě, vyčistí to organismus a i potom řidičák :-)

                                    Petr64 - Profil | Ne 21.4.2024 11:17:16

                                    jeden3 >> Je to léčivý.😁

                                      jeden3 - Profil | Ne 21.4.2024 7:48:05

                                      inža >> no jo,ale já potřebuji ke své práci auto-a to by se asi moc policajtům tahle medicína nelíbila :-)

                                        inža - Profil | Ne 21.4.2024 7:06:38

                                        jeden3 >> ráno proti nachlazení 1 stopečku a je to lepší, než 10 doktorů