Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 20:55:15

Sihanuk >> Proto je dobrý poslouchat lidi co o tom něco ví a nic nepokazit.Myslím že média sou průserů plný a zbytečně.Ať se daří v zahradnictví ai s pesanem.Budu končit.
Tak zdar a zase někdy tady.:-)

    NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 20:50:02

    to já vim skoro prd a furt se učim to je muj uplně první pes

      NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 20:49:07

      Sihanuk >> Trochu,ale opravdu jen trochu tyhle pesany znám.Děda byl kynolog.

        NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 20:46:35

        to doufám . jo štěně to je, přesně tak se chová, furt si chce hrát. Jinak váží cca 42 kg

          NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 20:35:57

          Sihanuk >> Do půl roku tě sakra překvapí.Bere to pak docela rychlej spád.I když to tak nevypadá,ještě je to štěně.

            NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 20:29:53

            Petr64 >> rok a půl

              NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 20:29:15

              Sihanuk >> Jak je starej?

                NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 20:23:41

                Petr64 >> Jo jo je muj chodíme na cvičák 2-4krát do tejdne a ještě ho péruju doma ale leze mu to do palice pěkně pomalu ale už něco umí :-)

                  NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 20:16:46

                  Sihanuk >> Zahradu mám v lese a 50km od baráku.Nechat tam ořecha,mám na krku ochránce a NOVU.
                  Jinak jestli je tenhle plyšák tvůj,tak pokud ho nezmršíš (bez urážky),tak dobře poslouží.

                    NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 20:14:27

                    Petr64 >> Já mám 6 hektrů zahradnictví bohužel se to nedá oplotit a se zlodějema už mám bohaté zkušenosti tak mi jedno dne došla trpělivost a pořídil jsem si na to kámoše viz foto je mu zatim rok a půl a moc toho ještě neumí ale tak za rok už to bude dobrý a lumové třeste se

                      NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 20:09:49

                      Sihanuk >> Foliák nemám a asi ani budovat nebudu.Začínám mít obavu i o česnek příští rok.Nějak se mi začínají nelíbit podmínky na chatě.Jeden tejden někdo vleze do chaty,Druhej tejden někdo chodil po zahradě a před štědrým dnem sem u svýho plotu vyděsil lidi s pilkou v ruce.Asi ty stopy patřily jim a chtěli stříbrnej smrk.Začínám bejt nepříjemně podezíravej k okolí a to není dobrý.:o((

                        NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 20:03:13

                        Petr64 >> jo jo málem mě to položilo ale sadba ve foliáku naštěstí přežila tak to nebylo tak hrozný.

                          NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 19:59:38

                          Sihanuk >> Příroda se mstí.Je blbý,že i nevinným.:-(

                            NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 19:57:07

                            Petr64 >> u nás taky letos i loni v květnu mrzlo a když připočítám ještě škody za zimu tak bych plakal. Koupil bych za to luxusní auto

                              Nmipa - Profil | Čt 27.12.2012 19:31:08

                              KUBA >> "ledovky" uděláš hned a z každé odrůdy ... letos před Dušičkami, 28. října odpoledne, napadl sníh a druhý den po něm nebylo ani památky - odneslo to více rostlin, třeba i Kana :-)))

                                NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 19:17:48

                                KUBA >> Jojo.Nějaký košíky sem tady viděl snad budou fungovat podle představ.
                                Já se těch hlodavců prostě nezbavím.Nikdo je nechce.:o((
                                Né nadarmo se říká sportem ku zdraví a trvalé invaliditě.:-)

                                  NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 19:14:40

                                  Sihanuk >> Není co.Ještě že bylo trochu sněhu.Je udělaná krusta,takže zahrada je chráněná.Že nemáme zamrzlý stojáky moc velká výhoda není.V zimě teplo,pak skokový mrazy a pár let po sobě nám mrzne i v květnu.Víno v háju,ořechy v háju,meruňky v háju,o broskvách ani nemluvím.......je to celý divný.

                                    NKUBA - Profil | Čt 27.12.2012 19:07:17

                                    Petr64 >> díky hryzců mám dost, ale tyhle cibule jsou ve vlastnoručně vyrobenejch klíckách (myslim, že sem sem dával foto na podzim) takže čekám, že nemaj hryzci šanci... ma to totiž drát z každý strany vč. vrchu, což ty plastový mrchy nemaj...

                                    p.s. natrhnul sem si vazy na treningu, banalita, ale nějak to pořád nemůžu ohnout, asi bude ten meniskus naprasklej :-( uvidíme v lednu po MRi...

                                      NSihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 19:00:17

                                      Petr64 >> nezbývá mi než závidět :-)))

                                        NPetr64 - Profil | Čt 27.12.2012 18:56:11

                                        Sihanuk >> Zejtra jdu s plavkou na řeku.Taky je to trochu zvedlý.Navíc teď docela hustě chčije.:-(