Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Petr64 - Profil | Čt 27.12.2012 18:55:11

KUBA >> To je cibulek.Nechceš párek hryzců?Můžu dodat.Jako prémii přidám i nějakýho krtka.:o)))
Kam si šlapal??

    Sihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 18:54:55

    Petr64 >> to se teda máte já byl dneska chvíli vláčet na Ohři ale je hodně zvedlá tak ani brnknutí

      KUBA - Profil | Čt 27.12.2012 18:54:44

      mipa >> máš zajímavou zimní odrůdu muškátů, kde se to kupuje? :-)

        KUBA - Profil | Čt 27.12.2012 18:52:04

        Petr64 >> ja se na tohle jaro tešim ještě víc než jindy, jsem zvědav na první rozjezd "nový" zahrady na chalupě... to máme 100 tulipánů, 150 krokusů, sněženky, narcisy, bledule, modřence... a pak spoustu dalších na léto :-)
        navíc mám na noze ortézu, takže jediná kladná věc na zimě - lyže, letos nevybalím z půdy :-(

          Petr64 - Profil | Čt 27.12.2012 18:46:44

          Sihanuk >> Tahle přehrádka nějak ještě nestihla zamrznout.Asi jak vítr pořád míchal vodou.Je tam teď 10-18m hloubka.

            Sihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 18:43:53

            Petr64 >> u nás je zatím vše pod ledem

              Petr64 - Profil | Čt 27.12.2012 18:35:52

              Sihanuk >> U zahrady stoják vypadá takhle.O víkendu tam vyrážím za klukama.

                Sihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 18:32:38

                Petr64 >> jo to jo ale tak maximálně dírky u nás je to jen samej stoják a k řece daleko

                  Petr64 - Profil | Čt 27.12.2012 18:28:42

                  Sihanuk >> A co takhle ryby?:-))

                    Sihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 18:27:39

                    Petr64 >> to já taky do jara mám houno co na práci

                      Petr64 - Profil | Čt 27.12.2012 18:21:16

                      Sihanuk >> Když já se tam mimo sezonu nudím.:o(

                        Sihanuk - Profil | Čt 27.12.2012 18:15:50

                        Petr64 >> nejsi sám taky se těšim

                          Petr64 - Profil | Čt 27.12.2012 17:49:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Lýkovce už nakvétají a ronďáky se těší na jaro.........nechci bejt měkkej,ale já taky.:o))

                            mipa - Profil | Čt 27.12.2012 16:35:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            KUBA - >> letos jsem dopadl jako ti naši silničáři ... sic jsem se na zimu připravoval, tak překvapila ... nikdo ji tak brzo nečekal :-)))

                              tomsa - Profil | Po 24.12.2012 15:07:03

                              Pohodové vánoce všem co v této diskusi méně či více přizpěli fotkou či radou.
                              Petrův zdar

                                mipa - Profil | Po 24.12.2012 8:01:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                KUBA - >> letos se mi nechtěně podařily "ledové" chilli papričky ... a získaly na ostrosti :-)))

                                  Písek - Profil | Po 24.12.2012 5:57:07

                                  Pěkné Vánoce a nezapomeňte dát kosti z ryby pod stromy, budou mít víc ovoce :-))))

                                    Písek - Profil | Út 18.12.2012 15:18:59

                                    KUBA >> doufal jsem,že odpovíš : To je okolí mé chalupy
                                    tedy tak nějak odpovíš za pár let později :-)))

                                    mám o zakládání zahrad (okrasných) několik knih, takové od A-Z,
                                    pěkné pokoukání, ale v lese toho moc nekvete,je tady polostín a tím jsem dost limitovaný,jinak
                                    ulítávám ,na kamenných záhonech,suchých zídkách.
                                    jak vidím v okolí šutr,tak ho vleču do chýše :-)))

                                      KUBA - Profil | Út 18.12.2012 15:04:31

                                      Písek >> To je fotka z dendrologicky zahrady v Průhonicích :1) mám od tam tud cca 1000, čerpal tam inspirace :-)

                                        Písek - Profil | Út 18.12.2012 13:58:43

                                        KUBA >> to je okolí Tvé chalupy,nebo jsi tu fotku někde šlohnul ?

                                        já jsem se byl na chníli projít a také mě ta zima sere