Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Royale with Cheese 31,95 - Profil | St 5.12.2012 12:35:26

tomsa >> ať zkusí táta příště místo hroudy malordu.

    tomsa - Profil | Ne 2.12.2012 20:27:33

    Dneska jsem vyfotil jak Jareček tlačí do česneku. Nevím proč tak provokuje. Těsně před fotkou si ho všimnul otec, těsně po vyfocení ho trefil hroudou hlíny. Nechápu proč tak provokuje.

      Obrtlik - Profil | Ne 2.12.2012 10:18:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...

        tomsa - Profil | Ne 2.12.2012 9:07:54

        Smutek >> No ráno jsem šel z práce a bílé střechy od mrazu nevěstí nic dobrého.

          Smutek - Profil | So 1.12.2012 16:51:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          KUBA >> Tak zatím mě pocit jara nepřechází.,-)

            kosvi - Profil | So 1.12.2012 16:33:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Zazimování růží

              Smutek - Profil | St 28.11.2012 17:39:18

              KUBA >> To určitě přejde,-)

                KUBA - Profil | St 28.11.2012 2:08:04

                Smutek >> myslim, že o tomto víkendu tě pocit jara přejde .-)

                  Smutek - Profil | Út 27.11.2012 18:04:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  My už máme jaro.Dnešní foto.

                    KUBA - Profil | Ne 25.11.2012 21:58:51

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 24.11.2012 9:49:22 >> nejen dřevorubeckej :-)

                      Petr64 - Profil | Ne 25.11.2012 20:18:41

                      kubah >> Čemeřice bude mít teď květní období (prosinec-únor).Mám je taky.Navíc už začaly pukat poupata na lýkovci.Zahrada má kvést celej rok.:o)))

                        Petr64 - Profil | Ne 25.11.2012 20:16:11

                        tomsa >> Myslím,že neobuju.Mám novou udicu a k té se hodí sandály.Bude tedy teplo.:o)))

                          kubah - Profil | Ne 25.11.2012 20:12:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Petr64 >> jinak už se chystaj čemeřice - doufám, že zase pokvetou v největším mraze nebo pořádné vánici :-))

                          Tohle letošní leden, mráz asi -5°C

                            tomsa - Profil | Ne 25.11.2012 20:11:21

                            Petr64 >> Však počkej, po neděli obuješ sněžnice.

                              kubah - Profil | Ne 25.11.2012 20:11:19

                              Petr64 >> taky mi tu ještě jeden kvete. A krokusy které jsem sázel před měsísem taky :-))

                                Petr64 - Profil | Ne 25.11.2012 20:09:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tomsa >> Nestraš stromečkem.Stále mi na skalce kvete jaro.:o))

                                  tomsa - Profil | Ne 25.11.2012 20:05:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Nikdo nic.
                                  Tak šťastné a veselé.

                                    tomsa - Profil | So 24.11.2012 13:39:54

                                    KUBA >> Už jsem to viděl hořet a je to opravdu paráda.
                                    Clapi pište, večer si vás přečtu. Sněhová pokrývka se blíží, jdu ještě nařezat pár vánočních stromků.

                                      S&F - pescador - Profil | So 24.11.2012 9:56:32

                                      KUBA >> Tak s tím "špalkem" to je opravdu paráda. Dovolí-li to ještě počasí tak to určitě na zahradě vyzkouším ......

                                      Na bylinky jsem pořídil přímo do kuchyně tyhle truhlíky - http://www.galera.cz/doplnky-do-kuchyne/nadoby-a-do​zy/kvetinac-na-bylinky-trio Je to hlavně na zimní období a při ruce když se v zahradě už nedá ....

                                        Royale with Cheese 31,95 - Profil | So 24.11.2012 9:49:22

                                        KUBA >> zajímavej, ale starej. Je vidět, že jsiv dřevorubeckej greenhorn :-)