Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 19:35:24

splavek >> Musí se dát ostřejši verze. My ji a ostatní nepůvodní zeleň likvidovali na Telnici.

    Nsplavek - Profil | Ne 20.6.2021 16:58:13

    drvoštěp >> Roundob na přesličku kupodivu moc nefunguje. Přeslička potřebuje kyselejší půdu, tak preventivně povápnit. Třeba na podzim , nebo brzy na jaře.

      NŠUKI - Profil | Ne 20.6.2021 12:34:41

      Milan 66 >> Tak až po sklizni, postříkej počkej na účinek a pak proryj do velké hloubky a zbytek kořenů zlikviduj. Jinak se toho nezbavíš!

        NMilan 66 - Profil | Ne 20.6.2021 12:29:48

        drvoštěp >> mam tam rajcata, celery, cibulu.

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 11:27:58

          Milan 66 >> Sežeň si od jezeďáků postřik Mustang. A nebo na tvrdo Roundup.

            NŠUKI - Profil | Ne 20.6.2021 10:13:41

            Milan 66 >> Vyrývaní je jen dočasná pomoc. Musíš to zlikvidovat postřikem!!!
            Měl jsem s ní také problém po návozu nové hlíny. Bojuj prťka, bojuj💪

              NMilan 66 - Profil | Ne 20.6.2021 9:08:35

              Kluciii, rozmnozila se mi na nove udelanem zahonu preslicka. Mimo to, ze vyrypavam, tak nejaka rada? Diky.

                NKruan - Profil | So 19.6.2021 19:46:53

                OG >> tyhle potvory rostou hojne kolem zeleznicnich trati

                  NPetr64 - Profil | So 19.6.2021 15:35:57

                  Jitkagold >> Není zač Jituško.😉

                    NJitkagold - Profil | So 19.6.2021 15:30:59

                    Petr64 >> :-)))))) Petre, jsi me rozesmal :-))) diky

                      Ndrvoštěp - Profil | So 19.6.2021 14:39:28

                      Petr64 >> 😀😀😀

                        NPetr64 - Profil | So 19.6.2021 14:34:24

                        drvoštěp >> I víckrát,ale musíš jíst rychle.:-)

                          Ndrvoštěp - Profil | So 19.6.2021 14:30:13

                          Petr64 >> Jen jednou🤣

                            NPetr64 - Profil | So 19.6.2021 14:28:55

                            drvoštěp >> Určitě jo.:-)

                              Ndrvoštěp - Profil | So 19.6.2021 14:13:05

                              Petr64 >> A dá se to sežrat ?🤣🤣🤣

                                NOG - Profil | So 19.6.2021 14:05:44

                                Chlapi díky, takže je to kosmatec, uvidíme jak se rozroste.

                                  NPetr64 - Profil | So 19.6.2021 14:00:57

                                  drvoštěp >> Vono je vlastně jedno,jestli kosmatec nebo delosperma. Všeci to jebou dohromady jako jeden druh.:-)

                                    NPetr64 - Profil | So 19.6.2021 13:57:42

                                    OG >> Drosanthemum je "kosmatec " a ten bych řekl,že to není.

                                      NPetr64 - Profil | So 19.6.2021 13:52:39

                                      OG >> Zadej si do vyhledávače "delosperma".