Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NKáceč - Profil | Út 22.6.2021 19:27:15

Buffalo1969 >> kámošův děda s tím topil normálně. Akorát nesměla být mlha, to pak bylo ve vsi těžce nedýchatelno :-)

    NBuffalo1969 - Profil | Po 21.6.2021 7:48:09

    Káceč >> notwl..... Mně jich prošly rukama stovky, ale do kotla je dávat je fakt hodně velikej hardcore. 😂😂😂😂

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 22:39:44

      Káceč >> Já už taky🤣

        NKáceč - Profil | Ne 20.6.2021 22:34:33

        drvoštěp >> jsem za to rád :-)

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 22:10:14

          Káceč >> Bohu dík🤣🤣🤣

            NKáceč - Profil | Ne 20.6.2021 22:07:21

            drvoštěp >> naštěstí se mě les už netýká :-)

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 22:03:32

              Káceč >> Co jsem se dnes dozvěděl po jejich pijatice, a dnešní projíždce lesem, tak bys blil...Já teda určitě🤮

                NKáceč - Profil | Ne 20.6.2021 21:59:59

                drvoštěp >> přesně tak, každý polesí to má jinak.

                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 21:54:01

                  Petr64 >> A kolem železnice rostla bříza a akát radost pohledět🤣

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 21:52:46

                    Káceč >> U nás teda určitě ne. Buď celoplošně rondap a nebo zpomalovač růstu plevele ( vypadl mi název). Ale je to od polesí k polesí...

                      NKáceč - Profil | Ne 20.6.2021 21:39:00

                      Petr64 >> pamatuju, kotel si nestěžoval :-)

                        NPetr64 - Profil | Ne 20.6.2021 20:44:58

                        Káceč >> Jestlipak si pamatuješ dřevěný železniční pražce ? Byly mořený carbolinem a několikrát do roka vydatně prolívaný zeazinem a jak se to přesličce líbilo.😉

                          NKáceč - Profil | Ne 20.6.2021 20:41:14

                          Tohle používaj lesáci https://www.lesazahrada.cz/clinic-tf-20l/

                          a je tam i mimo jiné psáno: Přípravek nedostatečně účinkuje na přesličku rolní.

                            NMilan 66 - Profil | Ne 20.6.2021 20:38:29

                            Kurňa, no zkusím to zrýt a vybrat. Chcu tam davat v listopadu česnek, tak ať nezaplaču. Mam pocit, ze po chemii nesmi nejakou dobu nic do země.

                              NPetr64 - Profil | Ne 20.6.2021 20:35:59

                              Káceč >> To je vlastně fakt.👍😀

                                NKáceč - Profil | Ne 20.6.2021 20:34:27

                                Petr64 >> však dinosauři jsou dneska taky velikostně jinde :-)

                                  NPetr64 - Profil | Ne 20.6.2021 20:04:23

                                  Káceč >> Jen prošla miniaturizací.:-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.6.2021 19:57:57

                                    Káceč >> 🤣🤣🤣

                                      NKáceč - Profil | Ne 20.6.2021 19:44:15

                                      Přeslička je tu od dob dinosaurů, tu jen tak něco nezlikviduje....