Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

drvoštěp - Profil | Pá 21.5.2021 20:55:05

Bulda 64 >> Použiju mýdlo od kolegů ze šachty😁😁

    Bulda 64 - Profil | Pá 21.5.2021 20:46:13

    Ned >> s jelenem 🦌

      drvoštěp - Profil | Pá 21.5.2021 20:45:16

      Ned >> 😁😁 Nevím. Prostě co najdu použiju. A ta skořice opravdu funguje. Babské rady👍Tu sypu kolem domu každé jaro.

        Ned - Profil | Pá 21.5.2021 20:42:55

        drvoštěp >> a značka mýdla? 🤔😃

          drvoštěp - Profil | Pá 21.5.2021 20:37:33

          rybobuch >> Skořice kolem stromků. A na mšice postřik z mýdla. Nech vykoupat mýdlo v kbelíku přes noc, občas zakvrdlej aby se více rozpustilo. Pak tu vodu nalej do postřikovače a bez obav vše postřikej ( komplet stromky)

            rybobuch - Profil | Pá 21.5.2021 20:31:10

            Pánové, čím hubíte na zahradě mravence? Ale nějaké větší balení nebo tip na základní surovinu.
            Já letos mám mravenců neuvěřitelné množství a to jejich pěstování mšic mě letos v podstatě zlikvidovalo několik rybízů a jednu jabloň. A to jsem letos už šplíchal 3x proti mšicím.....

              BLACKTIGER - Profil | Čt 20.5.2021 21:26:52

              Ve skleniku to ,,jede,,

                Lauri - Profil | Čt 20.5.2021 20:13:05

                saláty už jsou skoro pryč,tak dostanou příležitost jiné plodiny

                  LSD - Profil | Čt 20.5.2021 8:39:39

                  rybobuch >>
                  Tady by to asi nešlo. I meruňky a broskve, co maj kluci na zahradě, tak to dávají stěží

                    Kruan - Profil | Čt 20.5.2021 8:01:59

                    Mautin >> Diky :) Stavel ho tata ...

                      Mautin - Profil | Čt 20.5.2021 7:52:05

                      Kruan >> Máš parádní skleník!

                        Kruan - Profil | Čt 20.5.2021 6:08:07

                        Sklenik uz se pomalu probouzi....

                          rybobuch - Profil | St 19.5.2021 22:48:46

                          LSD >> No Libore, ale mě kiwi a fikovnik roste normálně na zahradě......

                            phoenix410 - Profil | St 19.5.2021 17:37:29

                            Mrazíky meruňka přežila a broskev s nektarinkou také. Letos se snad po 3 letech dočkám bohatší úrody nektarinek. Obě moruše vypadají také slibně. Teď doufat že nedojde nějaké krupobití a v druhé půlce června bude možné dát meruňky do sudu. Na zahradě kromě pozdních brambor vše zasázené a teď čekat na úrodu a likvidovat škůdce. Lílie pomalu rostou a růže se také po mrazících vzpamatovaly.

                              LSD - Profil | St 19.5.2021 14:34:57

                              Kruan >>
                              Dneska jsem to dodělal, tak ještě ne

                                Kruan - Profil | St 19.5.2021 13:27:23

                                LSD >> a meril jsi kolik ti to tak vykape za den ?

                                  LSD - Profil | St 19.5.2021 12:43:10

                                  Dodělal jsem rozvod vody ve skleníku. A poprvé mi kvete kiwi
                                  :-)))

                                    poky82 - Profil | Ne 16.5.2021 20:01:43

                                    Kruan >> Jsi vzal Vanvana sebou??

                                      Lauri - Profil | Ne 16.5.2021 10:06:35

                                      Lasskoun >> tomu říkám vysvětlení😁👍

                                        Dejv - Profil | Ne 16.5.2021 9:51:40

                                        Kruan >> to není možný :-))