Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Po 10.5.2021 22:00:17

ŠUKI >> Však pro pár cihliček budeš prstíčkem škrábat.😉

    NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 21:41:57

    drvoštěp >> To dělal Petr v Praze... ale on poctivě loupal a fryčkou řezal... proto to mé PLUMBUM 🤣

      Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 21:39:17

      Petr64 >> Darďas vypaluje kabely😁😁

        NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 21:38:02

        Petr64 >> Tys PLUMBUB tu ještě chyběl 🤣🤣🤣

          NPetr64 - Profil | Po 10.5.2021 21:36:05

          drvoštěp >> Co to je? Soused vypaluje trávu??😂

            Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 21:35:54

            ŠUKI >> A zapalujou imaginární ohně na jůtůbku...😁

              NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 21:33:49

              drvoštěp >> Nó, něco na tom bude... každý má asi "HOME OFISE" 🤣🤣🤣

                Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 21:30:25

                ŠUKI >> K těm jiskrám. Docela mne udivuje že není vidět jarní vypalování travin. Že by lid zlenivěl ?😁

                  NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 21:27:50

                  drvoštěp >> Možná že tam nějaká jiskerka ještě zůstala... 🤔

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 21:25:18

                    ŠUKI >> Z toho jeho zbytku jiskru nevykřešeš😁😁

                      NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 21:21:06

                      drvoštěp >> Marťas křesal svýma gulama a překřesal. Zapomněl že je v okolí sucho 🤣
                      On se už se mnou nebude bavit 😱😱😱

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 21:13:20

                        ŠUKI >> Ty jsi zažehl jiskru a Martin foukal ?😁😁

                          NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 21:07:30

                          drvoštěp >> Já šel spát po noční 🤣🤣🤣

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 21:05:07

                            ŠUKI >> 🙊🙊🙊

                              NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 21:02:05

                              drvoštěp >> A koho jiného 🤔

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 20:55:13

                                ŠUKI >> Myslíš že je to Martinovo práce ?😁😁

                                  NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 20:45:24

                                  Darďas >> Udělej si z toho na zítra salát a hlavně už neopékej žádné špekáčky, višně co jsi dnes způsobil. 🤣🤣

                                    Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 20:36:50

                                    Darďas >> Jó, radit umím na 1*😁😁

                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 20:36:24

                                      ŠUKI >> 😁😁

                                        NDarďas - Profil | Po 10.5.2021 20:35:00

                                        drvoštěp >> Dík za radu.🤔☠️😜