Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 20:32:19

drvoštěp >> Však vidíš jak mu to vadne, škoda toho postřiku 🤣🤣🤣

    Ndrvoštěp - Profil | Po 10.5.2021 20:25:41

    Darďas >> Jestli je to plevel tak to stříkni rondapem😁

      NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 18:47:13

      Darďas >> Klasiku si nechal do lůžka 🤣

        NDarďas - Profil | Po 10.5.2021 18:31:37

        ŠUKI >> Mám už jenom klasiku..F1.Ještě musím osadit druhý skleník.

          NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 17:37:30

          Darďas >> Dneska jsi koupil na trhu a děláš machra 🤣 nemáš náhodou hruškový tvar že bys mohl jedno postrádat až pojedeš pro špek? Jinak pesto nebude 🤣 Ne, dvě sklenky máš u mě!

            NDarďas - Profil | Po 10.5.2021 17:32:45

            Už to jede

              NŠUKI - Profil | Po 10.5.2021 16:29:02

              Jsem KO už mi není 30cet a skákat po dvojáku, ruce hore, jedině tak s pivem a štamprli 🤣

                NLasskoun - Profil | Ne 9.5.2021 21:49:16

                Fishky >> F. - 8.5.2021 19:00:17 >> ... doporučuje se (i ze strany výrobce těchto pěstebních hlívo bloků) vždy vykroutit komplet celý trs vč. těch malých plodnic, protože i když opatrně odřežeš ty velké, tak ty malé většinou už beztak o moc více nevrostou (odpar nebo porušení v místě odřezu atd.), ale můžeš to klidně zkusit, třeba budeš mít větší štěstí než my ... ";o)) ... jinak nemusíš mít strach, že bys tím snad přišel o nějakou část možné úrody, jelikož hlíva v podstatě plodí, dokud "nespotřebuje" všechen substrát (nebo pokud to nezlikviduješ nějakou pěstitelskou chybou) ...

                  NMilan 66 - Profil | Ne 9.5.2021 21:36:07

                  smike >> mišo 30 x 30, tak to jom fakt kup neco co seka samo.

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 9.5.2021 20:02:15

                    smike >> Jak jsem psal, pokud je tam b&s tak nešlápneš vedle. Pravidelná výměna oleje a čistý vzduchový filtr. A máš po starostech.

                      NKáceč - Profil | Ne 9.5.2021 19:43:30

                      smike >> chudák ty :-)

                        NPetr64 - Profil | Ne 9.5.2021 19:11:14

                        Lauri >> Z toho jsem vyrostl. Řeším to automatikou a není taková spotřeba vody jako konvou.

                          Nsmike - Profil | Ne 9.5.2021 19:07:57

                          Káceč >> woe,kdybych zabil cokoliv,co u nich žije, to by se mně zřekli 😂

                            NKáceč - Profil | Ne 9.5.2021 19:05:58

                            smike >> psal jsem, že ty je sežereš :-)

                              Nsmike - Profil | Ne 9.5.2021 19:01:44

                              Káceč >> to jo, tam by i prase sešlo věkem 😂

                                NKáceč - Profil | Ne 9.5.2021 19:00:46

                                smike >> kup jim dvě jehňata a na podzim je sežereš. Nemáš zač :-)

                                  Nsmike - Profil | Ne 9.5.2021 18:45:54

                                  drvoštěp >> jo, naši mají oleo mac,je tam b&s motor,byl to neskutečný držák skoro 15 roků.nerad bych pořídil něco,co se hned po záruce rozpadne

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 9.5.2021 18:15:43

                                    ŠUKI >> 😁😁😁

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 9.5.2021 18:14:30

                                      smike >> Jak je tam motor B&S tak to jsou držáci. Já toho Vikinga vlastnim asi 12let, žena tvrdí 16let. Mám ho celoročně venku pod huntem a přikryt plachtou. A po zimě jen doleju benzín a chytne na druhý škubnutí.

                                        NŠUKI - Profil | Ne 9.5.2021 15:35:00

                                        OG >> Teď jsem na to vůbec nemyslel... náhodou 🤣 spíše pracovní nástroj.