Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.9.2020 19:36:40

Milan 66 >> To už je dýně. Já měl průměr max 28cm. Měřeno lesáckou průměrkou. Na to že jsem je dělal poprvé tak spokojenost👍

    NMilan 66 - Profil | Ne 20.9.2020 19:34:33

    drvoštěp >> nevím 30 až 40 v průměru. 2 kg??

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.9.2020 19:32:17

      Milan 66 >> A kolik tak asi má kg ?

        NMilan 66 - Profil | Ne 20.9.2020 19:25:59

        drvoštěp >> já mám meloun ještě venku. Teda co mi nesezrali.

          NMilan 66 - Profil | Ne 20.9.2020 19:24:46

          LSD >> paradicka!!! Já se s tím tak nemazlim.

            Nrybobuch - Profil | Ne 20.9.2020 18:04:30

            Tak jsem dneska sklidil Aurelius, začal nahnívat a tak se nedalo moc čekat. No a k mému překvapení měl 21°, což je na letošek dobré.

              Nvašík - Profil | Ne 20.9.2020 17:45:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              OG >> tohle je u mě aronie

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.9.2020 17:37:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Poslední meloun. Váha 4kg.

                  NLSD - Profil | Ne 20.9.2020 15:58:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak 3x natřeno. Střecha je taky Luxolem palisandr.

                    Nbrach - Profil | Ne 20.9.2020 12:29:59

                    Petr64 >> Rozumím...

                      NPetr64 - Profil | Ne 20.9.2020 12:23:33

                      brach >> To ne,ale chodila tam jak do kina.:-)

                        Nbrach - Profil | Ne 20.9.2020 11:40:26

                        Petr64 >> Koukám, že ta kočka netouží zrovna po koupeli...

                          NPetr64 - Profil | So 19.9.2020 19:44:28

                          poky82 >> Jj. Tím že jsem je vysázel,nasral jsem si do hnízda.😉

                            NPetr64 - Profil | So 19.9.2020 19:43:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            LSD >> Já si jich vážím i mimo zahradu,kam jsem je vystěhoval. Ony každoroční slupky ze tří metráků slunečnice dokážou zabít vegetací v dost velkým kruhu.😉
                            Dokonce jsem jim vytvořil koupaliště který využívají nejen práci,ale v horkým létě i jiná havěť.👍😂
                            Podle stop si k vodě našel cestu i parohatej soused.😀

                              NLSD - Profil | So 19.9.2020 18:19:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              draveček >>
                              Jj. Ptáčků na zahradě si vážím.

                                Ndraveček - Profil | So 19.9.2020 18:17:19

                                LSD >> vypadá to, že jich máš na zahradě vice, co?

                                  NLSD - Profil | So 19.9.2020 18:11:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  brach >>
                                  Brašule, tohle krmítko jsem dělal v roce 2000. Letos jsem je zlikvidoval.
                                  Tak snad budu mít zase 20 let klid.
                                  :-)))

                                    Ndraveček - Profil | So 19.9.2020 18:10:50

                                    LSD >> ahoj, tak ta budka je paradni, moc povedená 👍

                                      NOG - Profil | So 19.9.2020 18:03:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Páni zahradníci, dnes jsem opět narazil na pro mě neznámý keř. Původně jsem myslel, že by to mohla být arónie, ale tady je každá bobule na vlastní stopce. Přidávám ještě foto kůry větve

                                        Nbrach - Profil | So 19.9.2020 17:53:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        LSD >> Libore - moc je rozmazluješ.. Tím ovšem nechci shazovat tvoji zručnost a fortel.