Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Npoky82 - Profil | So 19.9.2020 17:37:50

Petr64 >> Dobre ti tak 😁

    NLSD - Profil | So 19.9.2020 17:08:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nevím, jestli to sem patří.
    Až se mě v zimě zeptají ptáčci, co jsem dělal přes léto, budu se jim moct hrdě podívat do očí. :-)
    Ještě povrchová úprava a na střechu kanadský šindel.

      NPetr64 - Profil | So 19.9.2020 16:59:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Sakra,potřeboval bych ještě měsíc bez mrazíků. Maliny pěkně nasazujou.

        NPetr64 - Profil | So 19.9.2020 16:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak proběhla likvidace cuket. Budu je žrát až do vánoc.:-(

          NKruan - Profil | Čt 17.9.2020 21:58:30

          brach >> covece ja nakonec jel na ryby...obedky budou ted o vikendu :)

            Nbrach - Profil | Čt 17.9.2020 10:36:32

            Kruan >> V RHJ tě nevidím - jak dopadly houby, našel jsi něco v Obědovicích?

              NKruan - Profil | Čt 17.9.2020 6:14:35

              Petr64 >> ano..bez chemie...alespon neco se mi dari, kdyz na ryby jsem uplnej levak :)

                NPetr64 - Profil | St 16.9.2020 22:05:30

                Kruan >> Bez chemie? Smekám.

                  NKruan - Profil | St 16.9.2020 21:58:26

                  Petr64 >> nikdy ji tam nemam...venku vse shnile...uz mam rajske jen ve skleniku...a sklizim do prvnich mrazu

                    NPetr64 - Profil | St 16.9.2020 21:57:03

                    Kruan >> A to ti řekl kdo?:-)

                      NKruan - Profil | St 16.9.2020 21:55:31

                      Petr64 >> mam ve skleniku, tam se plisen nedostane

                        NPetr64 - Profil | St 16.9.2020 20:41:06

                        Káceč >> Chmelený jen v práci.;-)

                          NPetr64 - Profil | St 16.9.2020 20:39:30

                          Kruan >> Rajský padly za vlast už dávno. Rozjely se mi ale papriky,takže se koupily rajský( v Jezu) a mám pár sedmiček leča do práce.

                            NKáceč - Profil | St 16.9.2020 20:36:40

                            Petr64 >> já jenom chmelený :-)

                              NKruan - Profil | St 16.9.2020 20:27:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              rajcata stale jedou...

                                NMilan 66 - Profil | St 16.9.2020 20:09:32

                                splavek >> Děkuju!

                                  NPetr64 - Profil | St 16.9.2020 20:08:33

                                  Milan 66 >> Nojo,když ty se mi vyhejbáš.😉

                                    NPetr64 - Profil | St 16.9.2020 20:07:42

                                    Káceč >> Piju hlavně lisovaný.😂

                                      Nsplavek - Profil | St 16.9.2020 19:53:03

                                      Milan 66 >> Ahoj tak jsem se podíval a souhlasil bych s tím topazem.

                                        NKáceč - Profil | Út 15.9.2020 22:08:39

                                        Petr64 >> co nevypálíš, nevypiješ. Mysli na to :-)