Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NMilan 66 - Profil | Út 15.9.2020 22:05:08

Petr64 >> nepil jsi muj. Z letnicky. Dava jablka tak co 2 roky a je vyhlasena.

    NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 22:01:59

    Káceč >> To je dám raději kosům.😉

      NKáceč - Profil | Út 15.9.2020 21:57:48

      Petr64 >> jedině kalvádos :-)

        NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 21:53:15

        Káceč >> Koně nemám a kráva je sousedka. Flekatý bych nezkrmil.😂

          NKáceč - Profil | Út 15.9.2020 21:50:54

          Milan 66 >> to je :-)

            NKáceč - Profil | Út 15.9.2020 21:50:31

            Petr64 >> malý a flekatý koním ani kravám nevaděj :-)

              NMilan 66 - Profil | Út 15.9.2020 21:48:41

              Káceč >> Hrušky jsou letos neskutečné snad všude! Hruškovice je dobrá!!! :-)

                NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 21:48:34

                Káceč >> Je jich hodně,ale malejch a flekatejch.To je tak leda na mošt. Je zajímavý,že starý odrůdy kolem silnic sou obsypaný plodama,který nemají ani v hypersupermarketech.

                  NMilan 66 - Profil | Út 15.9.2020 21:47:57

                  Petr64 >> Díky

                    NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 21:44:07

                    Fero123 >> Nesmekej. Obrázek jsem ukradl,bo ty moje jablka stojí za prd.:-(
                    Je to jen ilustrační, protože mají podobný parametry jako ty Milanovy.

                      NKáceč - Profil | Út 15.9.2020 21:43:31

                      Petr64 >> jak kde. U nás, Žlutice, je jablek dost, sice menší, neb je sucho, ale jsou. A hruškám se letos daří až neuvěřitelně.

                        NFero123 - Profil | Út 15.9.2020 21:40:29

                        Petr64 >> Však mi znáš, ale krásná jablíčka. Klobouk dolů

                          NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 21:39:51

                          Kruan >> Letos je to s jablkama bída.:-(

                            NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 21:38:39

                            Milan 66 >> Jonagold.

                              NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 21:36:05

                              Fero123 >> Popichuj jak je libo.;-)

                                NKruan - Profil | Út 15.9.2020 21:35:40

                                Petr64 >> krasna...ja mam jabloni 5, a opet ani jablko...

                                  NMilan 66 - Profil | Út 15.9.2020 21:35:06

                                  Petr64 >> Hoj Petře, co je to za odrůda? podle tvé fotky to není úplně ono. Ale zkouknu to.

                                    NMilan 66 - Profil | Út 15.9.2020 21:34:02

                                    Káceč >> Děkuji

                                      NFero123 - Profil | Út 15.9.2020 21:28:43

                                      Petr64 >> Jsou krásná, Jen jsem trošku ze známosti popíchnul. )))))))))))))

                                        NPetr64 - Profil | Út 15.9.2020 21:01:56

                                        Fero123 >> Je jich i víc. Dokonce i chuť by popisu odpovídala.