Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | So 12.9.2020 17:14:20

SUFO >> Cibuli nevím,na nať mám celoročně ošlejch. Letos jsem ale hned po sklizni napíchal do země pacibulky česneku. Ty budu tak za dva týdny vytrhávat.

    NSUFO - Profil | So 12.9.2020 15:54:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Sklizeň ukončena i pro hnojacky zbylo
    Do jedné poloviny jsem dal na zkoušku ředkvičky a do druhé svazenku.
    Nemáte někdo zkušenost dát ještě do země cibul na sklizeň naťe

      Nmarktomark - Profil | So 12.9.2020 13:16:11

      Milan 66 >> svida

        Nsliver - Profil | So 12.9.2020 12:35:58

        Milan 66 >> mi to přijde jako arónie. Nebo svída, pokud je to spíš keř.

          NMilan 66 - Profil | So 12.9.2020 11:51:11

          Dobry den pánové, nedaří se mi určit keř / strom. Pomuže mi někdo? Vyfotil jsem plody i listy.

            NPetr64 - Profil | So 12.9.2020 11:31:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak poslední sběr a podle stavu rostlin soudím,že okurková sezóna je u konce.

              NPetr64 - Profil | So 12.9.2020 10:52:11

              Lasskoun >> Co se divíš? Na severu co jsem tak koukal je to trend. Skoro na každé zahradě je ginko a nebo platan a od tam se to šíří po republice jako pandémie.😉
              S tou pandémií to není narážka,ale jen přirovnání, protože se to hodilo.:-)

                NLasskoun - Profil | So 12.9.2020 10:16:03

                draveček >> ... teda, tady je to samá Foglarovina ... ":o) ... nejdřív ve středu Vonti, teď zase Štětináč ... ":oDD ...

                  N1568 - Profil | So 12.9.2020 9:29:32

                  draveček >> Mi to připadá, jak borovice sibiřská

                    NKruan - Profil | So 12.9.2020 7:31:03

                    Petr64 >> to nebude vejmutovka bych rekl..

                      NPetr64 - Profil | Pá 11.9.2020 23:51:00

                      draveček >> Není zač. Ta fotka je nic moc.:-)

                        Ndraveček - Profil | Pá 11.9.2020 23:42:09

                        Petr64 >> neni to moje, byli jsme u znamych a meli to tam, moc pěkné, libilo by se mi to taky, tak zjišťuji název. Diky moc

                          NPetr64 - Profil | Pá 11.9.2020 23:38:30

                          draveček >> Borovici.:-)

                            NPetr64 - Profil | Pá 11.9.2020 23:37:11

                            draveček >> Kolik to má bodliček z jádra? Tipl bych to na vejmutovku.

                              Ndraveček - Profil | Pá 11.9.2020 22:03:53

                              Poradi mi někdo prosim, copak to je?

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 10.9.2020 17:11:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Další meloun. Chuť na 1*

                                  NMilan 66 - Profil | St 9.9.2020 20:36:10

                                  Ned >> jako OG, typuju na paulonii. Jestli má 4m, tak to už je slušný. Já mám cca 10 M a kolega zahradník cucel.

                                    NNed - Profil | St 9.9.2020 19:05:10

                                    OG >> mám obavu, že vykopat už nepůjde, má hrubě přes 4 metry a i kdyby to šlo, tak přeprava naprosto nepředstavitelná. Gingo roste u nás v parku, nic vzácného :-)

                                      NLasskoun - Profil | St 9.9.2020 18:55:18

                                      OG >> ... a nějakýho Mažňáka tam máte? ... ":oD ...

                                        NOG - Profil | St 9.9.2020 17:25:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        A u nás ve vsi asi máme jeden spolek z Rychlých šípů