Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NOG - Profil | St 9.9.2020 17:13:25

Ned >> To je klasický Murphyho zákon, když se budeš poctivě snažit vypěstovat rostlinu ze semínka, tak vyroste hovno. Ale když odplivneš pecku do škarpy, vyroste strom. Aspoň já to tak mám. Škoda že na tom místě asi nezůstane. Pokud máš možnost, tak ji vykopej a zasaď na vhodnějším místě. Takhle vzrostlého stromku by byla škoda.

    NKnapík - Profil | St 9.9.2020 14:32:07

    Ned >> tak tu vůbec neznám ..., ale asi to bude ona.

      NNed - Profil | St 9.9.2020 14:30:05

      OG >> Dík, asi to bude ono. Zajímavá rostlina. Ale kde se vzala na staveništi, žádný číňan tam nedělá 🤔😃

        NNed - Profil | St 9.9.2020 14:28:03

        Knapík >> nee ta to nebude, spíš má svou pravdu OG.

          NOG - Profil | St 9.9.2020 13:49:24

          Ned >> vypadá to jako paulownie

            NKruan - Profil | St 9.9.2020 13:18:10

            Petr64 >> :D :D

              NKnapík - Profil | St 9.9.2020 12:50:05

              Ned >> že by křídlatka ?

                NPetr64 - Profil | St 9.9.2020 12:26:01

                Kruan >> Pěkné? Nápis na palubkách je pro mou čudlařskou maličkost lehce znepokojivý.😉

                  NNed - Profil | St 9.9.2020 9:00:18

                  Copak to vyrostlo na staveništi? Výška přes 4 metry. 🤔

                    NKruan - Profil | St 9.9.2020 8:01:26

                    Petr64 >> pekné pekne

                      Nrybobuch - Profil | Út 8.9.2020 22:46:16

                      Petr64 >> No vidím, že se blížíš heslu " Nejlepší zahrádka je ta vybetonovaná".......

                        NPetr64 - Profil | Út 8.9.2020 20:13:23

                        Dneska jsem si půjčil firemní dodávku a zajel si 118km pro dáreček.:-) .
                        Ještě mám domluvený 3 kousky.

                          NPetr64 - Profil | Út 8.9.2020 20:10:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Palubky,kam jen oko dohlédne.

                            NPetr64 - Profil | Út 8.9.2020 20:08:03

                            Chjó,to mi ta dovolená pěkně začala. Odmašlit plachty a začít s natírání konstrukce.

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.9.2020 12:50:13

                              Petr64 >> 😂😂😂

                                NPetr64 - Profil | Ne 6.9.2020 12:36:36

                                drvoštěp >> No asi se ti to nepodaří.Pár pokusů s pěstováním jsem udělal,ale asi je to přešlechtěný, protože to plodí jen nějaký pláňata.🐒

                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.9.2020 12:28:02

                                  Petr64 >> Pošli balíček a já ti je rozmnožím😂😂

                                    NPetr64 - Profil | Ne 6.9.2020 12:22:25

                                    drvoštěp >> Taky bych rád melouni. Sice jiný,ale nikde nemůžu sehnat semínka.😂

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 6.9.2020 11:42:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Další meloun...

                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.9.2020 23:00:39

                                        kubah >> Dnes jsem koukal na statku u paní co mám sklad dřeva na víno. Má ho tažené po staru po fasádě na drátech. Tři hlavy vína KO a tři hlavy ouplně zdravé. Jedna odrůda na ploše baj voko 6x3m. Jsem čuměl jako vyoraná myš.