Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NLasskoun - Profil | Út 18.8.2020 21:49:38

Čenda 513 >> ... není trochu brzo na tu arónii? ...

    NČenda 513 - Profil | Út 18.8.2020 20:43:50

    draveček >> z rakytníku a černého jeřábu děláme šťávu, borůvky na knedlíky nebo buchtu

      NKruan - Profil | Út 18.8.2020 7:50:14

      to jsou slusny erteple...
      me nejaky rostly na kompostu, ale nejak zmizely pod lopuchana od dyne...zkusim tam hrabnout

        NNed - Profil | Po 17.8.2020 22:51:29

        novel >> Před 25 lety vypěstoval jeden místní bramboru přes 2 kg. Vzpomínali jsme to dnes v hospodě. Bohužel foto se nedochovalo :-(

          Nnovel - Profil | Po 17.8.2020 22:26:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ned >> No nemam foto na vaze, ale nejvetsi letosni mela 1021g. Fakt mazec...

            NNed - Profil | Po 17.8.2020 10:36:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak letos se zadařilo i nejblbějšímu sedlákovi :-)

              Ndraveček - Profil | Po 17.8.2020 9:11:36

              Čenda 513 >> ahoj, tak tomu řikam krásná úroda a pořádná sklizeň 👍copak delaš z toho rakytníku?

                NČenda 513 - Profil | Po 17.8.2020 9:08:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                konečně sklizíme

                  NFRANK71 - Profil | Ne 16.8.2020 16:03:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Taky sklízím.

                    Nceczubr - Profil | Ne 16.8.2020 12:51:52

                    rybobuch >> Vloni na tom byla šedá plíseň, ovídium, letos je to jiný, asi máš recht.

                      Nrybobuch - Profil | So 15.8.2020 19:51:08

                      ceczubr >> Ty hrozny máš napadené perenosporou. Padlí dělá na hroznech takový šedivý povlak a pak třeba bobule praskne. To tam v tom rozlišení nevidím.

                        NPetr64 - Profil | So 15.8.2020 18:30:19

                        LSD >> Beton ze základů?😉

                          NLSD - Profil | So 15.8.2020 17:06:52

                          Začali nám ve velkém v malém skleníku před barákem vylézat z hlíny zlatohlávci.
                          Copak tam asi jejich larvy žraly???

                            NKruan - Profil | So 15.8.2020 13:00:35

                            ceczubr >> to je nejaka fazole?

                              NKruan - Profil | So 15.8.2020 13:00:17

                              ceczubr >> to vino, to je asi padlí....mam to skoro vsude...rajcata mas krasna

                                Nceczubr - Profil | So 15.8.2020 12:56:46

                                Vigna čínská, až 60 cm.

                                  Nceczubr - Profil | So 15.8.2020 12:46:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak letos už je zase po hroznách, celé střapce vadnou, některé kuličky zasychají. Okurky totálně v háji, fazole vigna čínská na jehlanu z bambusu jede, lusky až 60 cm, rajský pěkně zrají, cukety jdou do kytek tzv,

                                    NMiCi - Profil | Pá 14.8.2020 10:29:10

                                    Ned >> Moc dekuji.

                                      NNed - Profil | Pá 14.8.2020 10:03:53

                                      MiCi >> ale jde :-)

                                        NMiCi - Profil | Pá 14.8.2020 9:53:35

                                        novič >>
                                        Dekuji ale nejde mi to otevrit.