Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Nnadrazak - Profil | Ne 26.7.2020 8:45:05

Petr64 >> To vypadá na lasičku.

    NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2020 8:43:25

    Bych rád věděl, co mi vyhrabává hraboše. Tohle bylo pod hrachem v místě, kde byla cca 15 cm nad zemí karisíť,takže pes se tam určitě nenasoukal.

      NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2020 8:31:07

      novel >> Hrachu mám v mrazáku už vyloupanýho cca 2 kila. Nechal jsem část záhonu dozrát.
      Taky ještě mám kedlubny,cukety,papriky a novou dávku česneku. Já psal jen o části zahrady,která nebyla na jaře prohnojená.;-)

        NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2020 8:27:03

        Kolis >> Sakra. Jak to děláš teď,když haxny nesloužej?😎

          NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2020 8:25:35

          Kolis >> Ty se máš.:-)

            Nnovel - Profil | Ne 26.7.2020 6:29:13

            Petr64 >> Tak to my jsme sklizeli hrach mezi prvnima :)
            Doted mame okurky, rajcata, mangold, cervenou repu, mrkev, petrzel...

              NKolis - Profil | Ne 26.7.2020 6:02:19

              Petr64 >> V pravěku na M8 a to ještě haxny celkem sloužily......o)

                NKolis - Profil | Ne 26.7.2020 5:54:45

                venca1 >> Veselo je, ale jenom občas, a Ty víno nemusíš..... ,o)

                  NKolis - Profil | Ne 26.7.2020 5:53:22

                  Petr64 >> Njn, jaký si to uděláš takový to máš....o)

                    NKruan - Profil | So 25.7.2020 22:53:40

                    Petr64 >> no vidis...maji zavity...zemni kotvy...

                      Nvenca1 - Profil | So 25.7.2020 22:40:52

                      Petr64 >> Taky jsem o tom uvažoval.:))))

                        NPetr64 - Profil | So 25.7.2020 22:34:22

                        venca1 >> Já ho viděl ležet při vláčce.:-)

                          Nvenca1 - Profil | So 25.7.2020 22:26:05

                          Petr64 >> :-))) Já jsem na tom podobně.-)))

                            NPetr64 - Profil | So 25.7.2020 22:22:10

                            venca1 >> Veselejśí? Pavel je v reálu smutnej gaučák. Něco jak maltézák,nebo jorkšír.😂

                              Nvenca1 - Profil | So 25.7.2020 22:11:15

                              Kolis >> Už skoro lituji, že jsem nekoupil ten barák v Těmicích, co mi dohazoval švára..-))) Tam u vás je to aspoň troch veselejší..-))

                                NPetr64 - Profil | So 25.7.2020 21:42:41

                                Kolis >> Ty máš zahrádku kolem gauče?😂

                                  NPetr64 - Profil | So 25.7.2020 21:26:14

                                  venca1 >> Zejtra ti vyfotím díry,co jsou pod hrachovou konstrukcí. V noci mi tady chodí hrabat slon.:-)

                                    NKolis - Profil | So 25.7.2020 21:24:57

                                    venca1 >> Koukám máme to skoro na stejno... 😏🤣

                                      Nvenca1 - Profil | So 25.7.2020 21:22:35

                                      Kolis >> Tam jsem chodil často, ale do toho,kde se cinká sklenkami. S panem farářem a místním řezníkem hrajeme karban..-)))

                                        NKolis - Profil | So 25.7.2020 21:19:03

                                        venca1 >> Jsi letos nechodil do kostela Václave...., 😏