Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NOkyš - Profil | Út 14.7.2020 15:06:53

Kruan - mšice

    NKruan - Profil | Út 14.7.2020 14:50:53

    Nevite prosim nekdo, co trapi muj rybiz?

      NPetr64 - Profil | Po 13.7.2020 20:07:35

      OG >> Pěkný.Nám v paneláku taky zabloudí na parapet mladá poštolka.

        NOG - Profil | Po 13.7.2020 19:47:55

        Petr64 >> Ty máš vegetariánského nájemníka, já mám masožravého hlídače, který mi nocuje na parapetu. Řekl bych že to je jedno z letošních mladých.

          NPetr64 - Profil | Po 13.7.2020 19:17:54

          OG >> To já budu sklízet jen to,co mi tam nechá ten můj nájemník vegetarián.:o)
          Vysazovat budu letos už jen česnek.

            NOG - Profil | Po 13.7.2020 19:14:16

            Petr64 >> já bych tam vysadil lopuch, aby zastínění bylo 100% :-))))
            Já budu ke konci srpna ještě vysévat bílou ředkev daikon, jinak už budu jen sklízet a vysazovat pár keříků pro včely.

              NPetr64 - Profil | Po 13.7.2020 18:44:18

              OG >> Takže když nechávám přírodně zastínit kedlubny giganty proti úpalu,tak to sem jako lenoch asi patřím. 😂

                Nsliver - Profil | Po 13.7.2020 18:43:21

                OG >> zahrada kazdeho prinuti nebyt lenoch. A kdyz se mu to libi, tak co ? Kdybychom meli vsichni stejny vkus, to by nebylo ono, no ne ?

                  NOG - Profil | Po 13.7.2020 18:01:06

                  Ned >> Má to být diskuze o zahradách pro lenochy a ne tady vystavovat zahradní stavby jak vysuté zahrady Semiramidiny :-))))

                    NNed - Profil | Po 13.7.2020 13:03:28

                    brach >>a co se stalo? 😲😱

                      Nbrach - Profil | Po 13.7.2020 11:07:00

                      Taková to byla dobrá diskuze...

                        NEDAmrk - Profil | Ne 12.7.2020 22:24:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Milan 66 >> Naše bylinkárium

                          NKáceč - Profil | Ne 12.7.2020 22:05:00

                          Petr64 >> úhoř couvá jak zkušenej kamioňák :-)

                            NPetr64 - Profil | Ne 12.7.2020 21:43:37

                            Káceč >> V centru bude nával,pokud se nenaučí couvat.:-)

                              NDejv - Profil | Ne 12.7.2020 21:15:26

                              Milan 66 >> Jo a jinak řecký rajčata už zrají, jedno už bylo na utržení, a než jsem ho blejsknul, tak ho dcerka zblajzla a prý bylo vynikající ! :-)

                                NMilan 66 - Profil | Ne 12.7.2020 21:05:22

                                Dejv >> woe!!!

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.7.2020 21:00:29

                                  Milan 66 >> twl...budu se těšit..:-)

                                    NMilan 66 - Profil | Ne 12.7.2020 20:52:57

                                    Buffalo1969 >> poslu fotku z finale. :-)

                                      NMilan 66 - Profil | Ne 12.7.2020 20:52:21

                                      Petr64 >> presne Petre.

                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.7.2020 20:51:36

                                        Milan 66 >> tak to potom jo....