Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NMilan 66 - Profil | Ne 12.7.2020 20:50:43

Buffalo1969 >> 3 m prumer. To neni blbe. Budou tam naslapne mista. Rekni Josefce. A ze ju zdravim.

    NKáceč - Profil | Ne 12.7.2020 20:49:24

    Buffalo1969 >> taky možnost :-)

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.7.2020 20:46:06

      Káceč >> když dá doprostřed komín a celý to zastřeší, bude to kuřbůda s turboefektem....😂😂😂

        NEDAmrk - Profil | Ne 12.7.2020 20:45:27

        novel >> Na bylinky.

          NKáceč - Profil | Ne 12.7.2020 20:44:24

          Petr64 >> já to šacuju na jezírko pro velký úhoře. Hezky se tam pokroutěj :-)

            NPetr64 - Profil | Ne 12.7.2020 20:42:39

            Káceč >> Zarostlý ruiny.:o))
            Taky bych rád věděl co to je,či bude.:-)

              NKáceč - Profil | Ne 12.7.2020 20:35:09

              novel >> otázka má znít takto: co to mělo být, než to zase zplanýruješ a zatravníš? :-)

                NDejv - Profil | Ne 12.7.2020 20:28:14

                novel >> Babylónská věž :-)

                  NPetr64 - Profil | Ne 12.7.2020 20:14:19

                  novel >> Megašnek.😉

                    Nnovel - Profil | Ne 12.7.2020 20:10:54

                    Milan 66 >> Co to bude, az to bude? 🤔

                      Nrybobuch - Profil | Ne 12.7.2020 18:17:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak něco z mých polnosti.

                        NMilan 66 - Profil | Ne 12.7.2020 17:50:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dneska jsem budoval. :-)

                          NRybar.Honza - Profil | Ne 12.7.2020 17:19:45

                          Mám víc věcí od Hecht a vše funguje jak má, tedy až na to čerpadlo. S tím přístupem mě fakt namíchli ...

                            NKáceč - Profil | Ne 12.7.2020 12:03:13

                            vašík >> tak to jo, se mi zdálo divný :-)

                              NKáceč - Profil | Ne 12.7.2020 12:02:44

                              Rybar.Honza >> to si mě moc nepotěšil.....

                                Nvašík - Profil | Ne 12.7.2020 8:19:33

                                Káceč >> Ta je 600L a vozím 400L

                                  NRybar.Honza - Profil | Ne 12.7.2020 7:47:11

                                  Káceč >> Mam je uz jeden rok a doposud nedalo ani litr. Koupil jsem to v dubnu a 3x jsem to reklamoval a vzdy se to vratilo po mesici s tim, ze je to v poradku. Naposledy napsali, ze se nejedna o reklamaci. Proc asi? Koupil jsem k tomu novy saci kos se zpetnou klapkou, ale stejne to nepomohlo. Kdyz se mi to vratilo naposledy, uz jsem vodu cerpat nepotřeboval, neb bylo po sezoně. Chtel jsem, aby mi predvedli, ze to cerpadlo funguje a na to mi rekli, ze na to nejsou zarizeni. Takze asi tak. :-(

                                    NKáceč - Profil | So 11.7.2020 23:17:53

                                    kubah >> já už jsem jenom hloupej :-)

                                      Nkubah - Profil | So 11.7.2020 23:16:16

                                      Káceč >> to mi povídej - když děda měl tři lesy - všude bylo čisto...

                                      Děda se podíval, viděl nemocný strom a během hodin ho odtáhl...

                                      Dnes tam ten strom stojí dny.