Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Nkubah - Profil | So 11.7.2020 23:14:50

Káceč >> jo, ty jsi jako ten hloupej a silnej - jo :-)

    NKáceč - Profil | So 11.7.2020 23:14:24

    kubah >> doma jich je asi pět a všichni se flákaj :-)

      NKáceč - Profil | So 11.7.2020 23:13:39

      kubah >> kdybych něco nevěděl, zeptám se drahý polovičky :-)

        Nkubah - Profil | So 11.7.2020 23:13:37

        Káceč >> stejně se mi nejvíc líbil lesáckej kůň - byl ustájenej u dědy na statku...

        To byla síla v každém pohybu ...

          NKáceč - Profil | So 11.7.2020 23:12:13

          vašík >> ale tu nádrž nevozíš plnou. To je tuna.

            Nkubah - Profil | So 11.7.2020 23:12:05

            Káceč >> kdyby něco, vím komu psát... dík.

              NKáceč - Profil | So 11.7.2020 23:11:15

              kubah >> hlavně dneska musíš mít číslo hospodářství a tak. To je na delší debatu.

                Nkubah - Profil | So 11.7.2020 23:08:57

                Káceč >> díky, to se nevědělo...

                U mamky bylo věčně ovcí, beranů +- 40... Tady byl Ferda druhý, před ním tu byl pár.

                  Nvašík - Profil | So 11.7.2020 23:01:56

                  https://i.postimg.cc/Wp6sp3K6/20200409-095834.jpg
                  je to zdálky takhle vozím vodu

                    NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:56:17

                    vašík >> to jsem chtěl vědět, díky :-)

                      NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:55:35

                      kubah >> pokud byl sám, tak je to jasný. Dneska už stádové zvíře nesmíš chovat samotný. Minimálně dva kusy.

                        Nvašík - Profil | So 11.7.2020 22:55:09

                        Káceč >> Mám podobné taky není klapka v koši a stačí zalejt do čerpadla a už jede.

                          Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:53:15

                          Káceč >> jinak tu měl všechno - péči, jídlo, vodu...

                          A pak stačily štafle a někdo na nich u třešně - je se podíval a bylo jasno :-)

                          Rychle se držet stromu....

                            NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:51:25

                            kubah >> tak pak jenom na maso.

                              Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:50:23

                              Káceč >> trošku vidláckého a jdu se přesunout, brou...

                              https://www.youtube.com/watch?v=JYhh-avGjpU&list=RD​x0njSOZ5M3w&index=2

                                Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:48:33

                                Káceč >> nebyl tu odmala, co měl za mala nevím...

                                  NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:46:07

                                  Petr64 >> už je doma asi měsíc. Zatím ho netřeba, jen jen záložní. Hecht má prodejnu ve Varech, asi 35 kiláků od baráku.

                                    NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:44:45

                                    kubah >> zlým se stal, že ho lidi zkazili. Máme bejka, osm metráků a z ruky žere rohlík. Je to jenom o výchově.

                                      NPetr64 - Profil | So 11.7.2020 22:41:34

                                      Káceč >> Bereš to přes shop,nebo máš v dosahu obchod?

                                        Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:40:38

                                        Káceč >> tak táta se sním nepáral - do "Chcete mě?" by tátu jako moderátora nebrali :-)))

                                        Ale stejně byl ten beran zlý.