Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:35:54

Petr64 >> já Hecht nezatracuju, ale jedno čerpadlo máme, Jikov nebo jak a tam bez zpětný klapky ani náhodou. Tak se právě ptám.

    NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:34:32

    kubah >> beran se musí vychovávat od mala. Jak vystartuje, hned mu ubrat kyslík. Kleknu mu na krk a pustím ho, až když mu jde pěna z tlamy. Žádný sraní s ním. Až bude mít přes metrák, už ho nevychováš. Budeš jen utíkat :-)

      NPetr64 - Profil | So 11.7.2020 22:33:53

      Káceč >> Tak je možný,že si to čerpadlo umí vodu podržet. Hecht bych určitě nezatracoval. Pár mašinek od nich mám a snadná údržba a docela funkční spolehlivost .

        Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:28:46

        Káceč >> jednou jsem ho šel zavřít... a nějak jsem se mu nelíbil...

        Vzal dveře i se mnou - tak táta rozhodl o klobásách, noo :-)))

          NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:26:04

          kubah >> Ferda je kůň do lesa, tedy u nás :-) Klobásy z ovce nemaj chybu, ale teď se budou dělat z kozla. Jsem zvědavej :-)

            NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:24:01

            kubah >> křepelčí vejce jsem asi nikdy nejedl. Jsem skromnej a spokojím se s vejci slepičími :-)

              NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:21:51

              Petr64 >> však píšu, že není.

                Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:18:32

                Káceč >> tak velký zvíře :-))) by tu také šlo...

                poslední velký zvíře tu byl beran..

                Nasraně koukal na lidi co chodili ráno do práce - ty pak raději chodili dřív a oklikou přes dvě ulice :-))

                Přitom byl tak hodný a v klobásách byl výborný :-)))

                Jen pár útoků na štafle - hezky když někdo trhal ovoce :-)))

                mimochodem, jmenoval se Ferda :-)))))

                  NPetr64 - Profil | So 11.7.2020 22:18:04

                  kubah >> No. Podle nových průzkumů veřejnosti.... HORKO,TĚŽKO.😂👍

                    NPetr64 - Profil | So 11.7.2020 22:16:30

                    Káceč >> Není zpětná klapka v sacím košíku?

                      Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:16:26

                      Káceč >> tak jsou přímo na vajíčka jen...

                        Nkubah - Profil | So 11.7.2020 22:15:27

                        Petr64 >> moment, jako bez googlu ?

                        Jak ?

                        :-))

                          NPetr64 - Profil | So 11.7.2020 22:11:58

                          kubah >> Však naši dědové uměli i jiný věci než burčák. Dokonce to dali bez googlu.;-)

                            NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:07:56

                            Nemáte někdo tohle čerpadlo? Nějak si nedokážu představit, že to bude fungovat bez zpětný klapky, která v sacím koši není.

                            https://cz.hecht.cz/hecht-343-motorove-cerpadlo

                              Ndrvoštěp - Profil | So 11.7.2020 22:03:44

                              kubah >> Jj, já měl koupit Krystal nebo jak se to píše. Ale rád na to vzpomínám. Z těch 6ti hlav jsem udělal jeden rok 150 hroznů. Na to jsem si půjčil lis a slavnostně lisoval mošt😂

                                NKáceč - Profil | So 11.7.2020 22:00:34

                                kubah >> to sraní se s křepelkama se nevyplatí, je na nich málo masa :-) Zlatej roční bejček, zlatej. Je to bez práce :-)

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 11.7.2020 21:58:35

                                  kubah >> Pštrosy dělal kolega. U nich musíš prodat pomalu i hovno aby se ti zaplatili. Do teď vidím ten pohled z očí do očí a ten jejich krk 😂😂

                                    Nkubah - Profil | So 11.7.2020 21:56:10

                                    drvoštěp >> tohle je primárně na jídlo - ale burčák z toho jde a dobrý...

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 11.7.2020 21:54:32

                                      kubah >> Já měl 6 hlav. 3 hlavy červené 3 bílé. Bylo to víno na víno, né to zahradnický ochutnání pod pergolou. Už ani nevím co jsem měl za odrůdy. Prostě recese. Klasická vinice v mini. Severočeský Moravák😂 První roky jsem to stříkal, vlastně i broskve a meruňky atd sulkou, vše na bázi mědi. A furt bylo něco špatně. Tak jsem se vysral na chemii a vše rostlo bez problému. Jen ,,vinici" jsem po jednom článku v odborném časopisu stříkal mlékem. U mě platilo to o sedláku a bramborech😁

                                        Nkubah - Profil | So 11.7.2020 21:54:18

                                        Petr64 >> hele, burčák uměl už děda - celá ulice sem chodila....