Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Petr64 - Profil | So 11.7.2020 21:53:26

kubah >> Teď si polož otázku. Mám rád burčák, nebo se moje rozmlsaná tlama naučila jen na zkvašenej mošt?😉

    kubah - Profil | So 11.7.2020 21:52:46

    Káceč >> jako křepelky fajn - vajíček dost.

    Ale měl jsem ženu přečekat na pštrosy - by bylo jídla více i vajíčko by stačilo jedno :-)

    Jen tedy nasraný pštros bude asi horší než nasraná křepelka :-)))))))

      Káceč - Profil | So 11.7.2020 21:51:23

      kubah >> já už opeřence pozavíral. Jsem zodpovědnej chovatel :-)

        kubah - Profil | So 11.7.2020 21:49:07

        Káceč >> načni si další a zaměstnej se jím, jo ?

        :-P

        a neboj, jdu zavřít křepelky a piv tam pošlu alespoň 6 :-)

        Ty jsou v lednici, pro další bych musel po schodech do sklepa :-)

          Káceč - Profil | So 11.7.2020 21:48:30

          drvoštěp >> jako ty, jednu :-)

            kubah - Profil | So 11.7.2020 21:42:24

            drvoštěp >> 8

            už jsme zkoušeli burčák - a nedá se rovnat s koupenou šťávou zde :-)

              drvoštěp - Profil | So 11.7.2020 21:40:48

              kubah >> Kolik máš hlav ?

                kubah - Profil | So 11.7.2020 21:37:36

                Kruan >> brzy budu opět přikrývat - foto předloňské ...

                Ale letos náběh na ještě větší sběr :-)

                  kubah - Profil | So 11.7.2020 21:16:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kruan >> já prvně natřu sulkou před vyrašením...

                  A první postřik začátek dubna.

                  Vypadá to zatím výborně

                    Petr64 - Profil | So 11.7.2020 21:14:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Chcalo skoro 24 hodin v kuse a na záhonech je cca 15 cm bahna. Jsem na sebe tvrdej a česnek je stále v zemi.😉

                      mlaďoch - Profil | So 11.7.2020 18:05:28

                      LSD >> já jsem dneska od 5 do 8 hodin plel brambory a sbíral okurky a maliny

                        LSD - Profil | So 11.7.2020 15:57:48

                        medvěd >>
                        A tady za celou dobu jenom 1,5mm
                        :-(((

                          medvěd - Profil | So 11.7.2020 15:50:13

                          od 9 hodin ráno do teď 17 mm a nevypadá to,že by mělo přestat

                            draveček - Profil | So 11.7.2020 15:39:39

                            Čenda 513 >> Ostrava, taky leje už od včerejška 😕a stale ještě bude 🤔

                              Kruan - Profil | So 11.7.2020 15:36:59

                              tak jak kazdy rok mi opet shnila venku vsechna reva...pred tydnem jsem ji strikal pro plisni ale zrejme pozde....ve skleniku mozna neco dozraje....venku vsechno hotove :(

                                Buffalo1969 - Profil | So 11.7.2020 15:25:26

                                Čenda 513 >> u nás teda jenom chčije, ale praktick 16 hodin v kuse...:-/

                                  Čenda 513 - Profil | So 11.7.2020 14:21:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  u nás na zahradě

                                    Smutek - Profil | So 11.7.2020 7:12:54

                                    Zdar zahradníci,nemáte někdo meruňky? Bych koupil bo nemáme ani na buchtu a španělské nechcu. Jako na potvoru došli i zavařené.)

                                      Pvl - Profil | Pá 10.7.2020 13:23:12

                                      drvoštěp >> no vidíš .. Večer zavolám .