Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

drvoštěp - Profil | Pá 10.7.2020 10:58:02

Pvl >> Tak pokud bude na sekačce výrobní štítek tak není problém objednat. Teď jsem obdržel zprávu od kolegy.

    Calex - Profil | Pá 10.7.2020 5:55:06

    drvoštěp >> To máš
    blbej dvůr...Na našem maj ffšechno..Já posledně přivezl funglofku ždímačku ROMO ,,výměnou,, za starou TV..🤪🤪..Už ji mám na chatě....

      Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:39:05

      Calex >> Typ ?? název to nemá jen tam bylo nějaké výrobní číslo .On už nějaký pátek je Tohle je dost podobné -- vypadá to pro mne na domácí úpravu když se pos.. ta druhá ... však víš co mám na mysli .o§)) EDIT : "to jsme opravdu nečekali "

        Calex - Profil | Čt 9.7.2020 23:30:39

        Pvl >> https://www.gronych.cz/paka-zdvihu-seceni-
        Sice není skladem ale někdo ji bude mít...

          Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:27:11

          drvoštěp >> Foto nemám ale je to na kolečku (na obou ve předu ) reguluješ s tím výšku sečení

            Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:25:39

            Calex >> No to máš pravdu ... já vím .Víš co , jsou takoví "smetičkáři" někomu by se to mohlo doma válet -bez užitku .Tak to zkouším :o§)

              drvoštěp - Profil | Čt 9.7.2020 23:25:02

              Pvl >> Je vidět že soused nemá ,,plot"😂🍺

                drvoštěp - Profil | Čt 9.7.2020 23:23:48

                Calex >> Na sběrném dvoře jsem byl včera. Neměli😂😂

                  Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:23:14

                  drvoštěp >> On to "tady" v ćesku někdo dělal (taky to už není origo) Hledal jsem na internetu ...marně. Soused , mi říkal ,kdyby jsi to nedával nahoru a dolů .Bylo to nastaveno na jednu výšku tak by to neprasklo .Vůl .o§))

                    drvoštěp - Profil | Čt 9.7.2020 23:21:03

                    Pvl >> Hoď sem foto ať se můžu orientovat kam to patří atd. Prostě sem hoď foto kam to patří😂

                      Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 23:20:45

                      Pvl >> Nelze minout. I ti taloši jsou PRC.;-)

                        Calex - Profil | Čt 9.7.2020 23:20:09

                        Pvl >> Zdarec, tohle se shání na sběrným dvoře......

                          Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:18:32

                          Petr64 >> Dobrá , zítra sklouznu pro "Čínu " .o§)

                            Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 23:15:54

                            Pvl >> To je italský???? Sakra. Nic nedělej a vyhoď ji.:-)

                              Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 23:14:51

                              drvoštěp >> Nene. Jinej je jen jeden ale ty seš furt stejnej.😂👍

                                drvoštěp - Profil | Čt 9.7.2020 23:14:34

                                Pvl >> Já občas lidem ty naděje beru😂 Rád bych pomohl. Ale teď opravdu nevím. A věřím že když to zítra ukážu ( foto) kolegovi tak mi dá lepáka že jsem vemeno z kachny😂😂😂

                                  Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:10:22

                                  Petr64 >> 23:07:26 Ale nezabírá o tom jsem jen mlčel .Ona taky jiná možnost není .Teda je , vyhodit ... ale Italská sekačka se nevyhazuje :o§)

                                    drvoštěp - Profil | Čt 9.7.2020 23:10:01

                                    Petr64 >> Pravdu😂Já když napíšu že pily meju wapkou a nebo je strčím do myčky tak mi nikdo nevěří. Jsem prostě jinej🐏

                                      Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 23:08:47

                                      Pvl >> Naděje? Sekačka je jen vzdálená příbuzná pily.😂