Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 23:07:26

Pvl >>Tak to má být. Je vidět,že prvotní impuls zabírá.:-)

    Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:06:02

    drvoštěp >> .....tak do tebe jsem vkládal největší naděje :o§)

      Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 23:04:29

      Petr64 >> Tohle nedám budu to muset (nucen) :o§(( vymyslet a udělat nějak jinak .

        Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 23:04:00

        drvoštěp >> Fuj. Za napsanou pravdu máš ale líbila.;-)

          Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 23:01:46

          Pvl >> No proto.:-)
          Já taky na starý kolena tvořím věci,o kterých nemám šajn. Světě div se,jde to ibez Google a YouTube.😉

            drvoštěp - Profil | Čt 9.7.2020 23:01:41

            Pvl >> Pavle, abych pravdu řekl. Nevím, neznám. Vidím to poprvé. Stydím se🤧😭🙈

              Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 22:47:00

              Petr64 >> Nojo no, dá ...

                Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 22:44:33

                Pvl >> Všechno se dá. Si z generace " Zlatý český ručičky". Pamatuj na to.😁

                  Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 22:40:20

                  Petr64 >> To není obyč. plech . Ocelový aby to bylo pružné v tom je ten problém . Asi i kdybych jej měl nebylo by to nijak jednoduché (si myslím) Ten prolis na zpevnění Doma toho moc nevyvedu :o§(( EDIT : prolis není dobře vidět (horní část )

                    Petr64 - Profil | Čt 9.7.2020 22:35:46

                    Pvl >> Seš šikovnej,tak snad si kus plechu zpracuješ.😉

                      Pvl - Profil | Čt 9.7.2020 16:40:24

                      Kdyby náhodou ? sháním --páka zdvihu k sekačce .

                        novel - Profil | St 8.7.2020 19:55:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        mlaďoch >> Vim o tom, ja pokukuji i po te rotacni plecce k Varine, ale deset tacu je deset tacu...
                        https://www.vari.cz/produkty/stavebnicovy-system-va​ri/primo-pripojitelne-stroje/rotacni-plecka-rp-t2-s​/cp:782/
                        Stejne to asi bude rozumnejsi, nez lehkej kram, kterej skace jak koza.

                          mlaďoch - Profil | Út 7.7.2020 18:08:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            šneček - Profil | Út 7.7.2020 15:06:54

                            novel >> na to co píšeš by to mohlo fungovat, ale mezi řádky třeba řepy a pod bych s tím nejel je to lehký a na tvrdým to dost skáče.

                              novel - Profil | Út 7.7.2020 10:40:11

                              šneček >> Diky. Je to moc rychly na plecku?
                              Ja mam jako rotavator na velkou plochu Varinu, ale shanim neco malyho pohotovyho na cesticky, nebo kdyz treba vytrham hrasek, cesnek... tak to tim prohrknout. Mam tu starou rucni podrezavaci plecku s opernym kolem, ale boli z toho ruce.

                                šneček - Profil | Út 7.7.2020 8:37:08

                                novel >> Zdar, já to mám, používám jako kultivátor po rytí a na zapravení kompostu. Je u nás taková kameno-písčitá půda a v té to funguje dobře, ale u máti kde má spíš jíl je to na .... . Jako plečku si to ale nedovedu představit celkem to skáče, třeba když trefím šutr a pod.

                                  P!F - Profil | Po 6.7.2020 17:12:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Rybar.Honza >> vždy na jeseň vyčistíme ( teda, mangelka, ja nie ), popretláčame, zmixujeme so soľou, dáme do zavaraninových pohárov do chladničky. Bez problémov vydrží, máme ešte posledné dve flasky z minulého roku.

                                    Petr64 - Profil | Po 6.7.2020 16:49:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Konečně se veze ze zahrady něco jinýho, než špinavý prádlo.😉

                                      Petr64 - Profil | Po 6.7.2020 16:12:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      draveček >> Snažím se,ale nijak to nehrotím. Teď pochcává,tak si chystám pod pergolou okapy na zejtra.