Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

kubah - Profil | Po 9.5.2016 20:58:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Hořce letos jedou moc pěkně...

( Gentiana angustifolia )

Nově pořízené kleče - již jsou zaštípány...

    kubah - Profil | Po 9.5.2016 20:55:51

    Benda 24,72 >> pěkné, tu máme hlínu dobrou - ale každý rok bereme hnůj...

      kubah - Profil | Po 9.5.2016 20:55:07

      Tak dneska šly rajčata ven :-)

        Benda 24,72 - Profil | Po 9.5.2016 20:21:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Taky hotovo.

          Petr64 - Profil | Po 9.5.2016 20:05:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak pro dnešek padla.Konečně to dotává trochu fazónu.:o)

            Rici - Profil | Po 9.5.2016 17:03:08

            Benda 24,72 >> tak to děláme taky.

              Benda 24,72 - Profil | Po 9.5.2016 16:25:34

              Rici >> měla by to být kadeřavost. Mám to každý rok. :-( Chce to stříknout před květem. Napadené listy pak trhám a vyhazuji do popelnice. Do kompostu nepatří.

                Rici - Profil | Po 9.5.2016 15:34:32

                Klucí prosím poraďte. Před loni na podzim jsem koupil stromek nektarinky. V loni to z jara hezky obrostlo, ale pak se začaly listy kroutit a byly na nich červený boláky - nějakej škůdce a pak nekterý větvičky uschly,ale nové narostly. Trochu jsem tedy gůglil a postříkat na podzim nějakým sajrajtem a brzy na jaře znovu,ale situace se opakuje. Nevíte co s tim?
                Jestli není nějaký predátor třeba v kořenech nebo tak. Díky

                  Benda 24,72 - Profil | Po 9.5.2016 8:59:13

                  Díky, tak jsem je zase zahrabal.

                    Ravachol - Profil | Čt 5.5.2016 17:12:32

                    Benda 24,72 >> kukla nejaký můry - kdyz na to mrknes z blizka, jsou tam videt zaklady slozenejch kridel, chroust to neni nastopro. Dej to domu do tepla do velky sklinky a pockej co z toho vylítne. pak sem hod foto. (ps: jak to dáš do malý sklinky, nevyvinou se jim pri líhnutí kridla a nebude to poznat:)

                      Mikulas - Profil | Čt 5.5.2016 14:04:26

                      Benda 24,72 >> vezmi plavačku a běž chytat na chrousti :)

                      anebo: https://twitter.com/filiphumplik/status/64124136315​4108416

                        VOMI - Profil | Čt 5.5.2016 13:44:14

                        Benda 24,72 >> Vypadá to na Chrousta.

                          Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 5.5.2016 13:13:59

                          Benda 24,72 >> sežrat.lehce opražit na sezamovým oleji ve woku.

                            Benda 24,72 - Profil | Čt 5.5.2016 13:02:42

                            Boys, nemáte někdo prosím tucha??? Délka 2-3 cm. Mám to zahrabat zpět do hlíny nebo zlikvidovat?

                              Benda 24,72 - Profil | Út 3.5.2016 14:01:54

                              Mikulas >> dík, dneska ho začnu zahazovat. :-)

                                Mikulas - Profil | Út 3.5.2016 12:46:52

                                Benda 24,72 >> hezký hrobeček :)

                                  Mikulas - Profil | Út 3.5.2016 12:45:49

                                  splavek >> prohlídnu. U mě je sucho pořád, jsem na pískovci a na hloubku rýče už tahám pískovcové kameny, a k tomu mráz = blbý.

                                    Royale with Cheese 3 - Profil | Út 3.5.2016 9:12:31

                                    Benda 24,72 >> lajkulu vole. Kdybys potřeboval vyzrálej ovčí hnuj, prijeď s vozíkem. BTW sadili.

                                      draveček - Profil | Út 3.5.2016 8:12:35

                                      Benda 24,72 >> díky,jasan,taky možnost:-))

                                        Benda 24,72 - Profil | Út 3.5.2016 8:08:57

                                        draveček >> to je paráda. Taky by mi stačil záhon, jenže máme příšernou zem, takže jsem se rozhodl to hnát do výše a hlínu navozit.