Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Pike - Profil | Po 2.5.2016 22:32:22

Benda 24,72 >> aha, díky.

    draveček - Profil | Po 2.5.2016 22:12:40

    Benda 24,72 >> pokud to vidíš jen ty,tak se tím netrap ;-) já jsem typický zahradkař, zahonkař :-)

      Benda 24,72 - Profil | Po 2.5.2016 22:06:13

      draveček >> díky, sice to vidím jinak, ale chápu. Fotil jsem to hodně za šera. :-)
      Na milimetry to nesedí, prkna zkroucený, šrouby přetrhaný...., ale snad to bude fungovat :-)

        draveček - Profil | Po 2.5.2016 21:56:28

        Benda 24,72 >> moc pěkná práce ;-) pak to blejskni jak to zaroste :-)

          Benda 24,72 - Profil | Po 2.5.2016 21:49:02

          Pike >> ne ne, modřín. Umělina mi nesmí do baráku stejně jako Windows. :-)

            Pike - Profil | Po 2.5.2016 21:26:28

            Benda 24,72 >> pěkné. To jsou ty umělo dřevo prkna na terasy?

              Benda 24,72 - Profil | Po 2.5.2016 21:22:09

              Tak snad to zítra dorazím. Nový záhon pro jahody a zeleninu.

                Petr64 - Profil | Po 2.5.2016 19:52:07

                Mikulas >> :o))

                  splavek - Profil | Po 2.5.2016 18:28:35

                  Mikulas >> Prohlídni květy, jestli nejsou zčernalé pestíky a blizna. U nás taky nekvetly, byly v poupatech, ale i tak to pomrzlo. Ty mrazy vždy trvaly dlouho téměř celo noc, vzduch byl poměrně suchý a to je blbá kombinace.

                    Mikulas - Profil | Po 2.5.2016 10:22:26

                    splavek >> tak hlásím, že moje jabloně jsou chytrý a ještě nekvetou, ale zato mi ty mrazíky spálily jemné mladé listečky na jedlých kaštanech a lískách, snad to daj - už loni olisťovali 2x, když se skoro upekly v tom suchu :(

                    rybízy vypadají stejně jako před týdnem, tam to snad dopadne OK.

                      Mikulas - Profil | Po 2.5.2016 10:20:39

                      Petr64 >> ona ta bezorebnost je ohromně složitá problematika a podle toho, co mám nastudovaný se to spíš hodí k ůrodovým statkům" než k intenzivnímu hospodaření na obrovských plochách.

                        Mikulas - Profil | Po 2.5.2016 10:19:40

                        Petr64 >> vejdou, ale sežerou je ty žlutý kachny :)

                          Petr64 - Profil | So 30.4.2016 20:36:54

                          draveček >> OK.:-)

                            draveček - Profil | So 30.4.2016 20:35:36

                            Petr64 >> ti je pak nafotim ;-)

                              Petr64 - Profil | So 30.4.2016 20:28:55

                              draveček >> Ale nevejdou.:-)

                                draveček - Profil | So 30.4.2016 18:59:44

                                Petr64 >> ale vejdou ;-)

                                  Petr64 - Profil | So 30.4.2016 18:49:30

                                  draveček >> Se ti tam čudle nevejdou.;-)
                                  Leda slunky a hořavky.;-)

                                    draveček - Profil | So 30.4.2016 18:15:03

                                    Petr64 >> dnes jsem dosadit rostliny, zabudoval čerpadlo a teď už jen ty čudle :-)

                                      Petr64 - Profil | So 30.4.2016 15:55:36

                                      splavek >> Výsledek bude stejnej jako v zemědělství. Průserovej.:-(
                                      Po X letech zjistili,že jen diskování 10cm ornice je k ničemu a začli zase používat pluhy.

                                        splavek - Profil | So 30.4.2016 12:12:45

                                        Mikulas >> Určitě, dej vědět jak se daří.