Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

splavek - Profil | Út 26.4.2016 20:33:29

Ravachol >> No taky jsme to dnes řešili v práci. Jabloně snad budou ok ještě jsou v poupatech, ale višně mají některé partie co už nakvetli, tedy částečně a rybízy to se taky uvidí , ale tam to je v květu takže je to asi v prdeli. Slabá zima a vše je předčasné, jenom ty mrazíky chodí v tuto dobu. Nejsou až tak výjimečné "trnková zima".

    Royale with Cheese 3 - Profil | Út 26.4.2016 20:32:40

    splavek >> já calvados nerad.

      Ravachol - Profil | Út 26.4.2016 20:29:18

      splavek >> presne to resim ja kazdy jaro :) nekdo reze deset let do jablone a kdyz je to vypadá jak košíkářská vrba, myslej ze to jedním výchovným rezem dám do kupy a bude to paráda :) Podnoze vlastne nikdo neresi - se vzdycky snazim zduraznovat, ze kupujes v prvy rade podnoz, kterou na zahrade pěstuješ a vybíráš podle půdních a klimatických predpokladů, vlhkosti stanoviste a finální velikosti a tvaru stromu. Odrůda uz je v mnoha pripadech takovej bonus.
      Kazdopádne letos to bude dobrá kríza - vcera měly merunky 5 pod nulou, dnes 6...to asi nezvladne ani kioto, ani bergeron :/...to vypadá že z pěti stromů nebude ani na buchtu :(

        splavek - Profil | Út 26.4.2016 20:25:43

        LSD >> Už jsem to tu psal nejsem žádný velký odborník v pomologii. Spíš neodborník, pohybuji se v té komerční velkoprodukci a jsem obyč lopata v sadech.

          splavek - Profil | Út 26.4.2016 20:24:01

          Royale with Cheese 3 >> Mošt dobrý, ale není zajímavější ty jabka pošrotovat do kvasu a vypálit?:-):-)))))))
          Teď záleží s tím pálením, jestli jsou u vás v kraji pěstitelské pálenice. Mně se to radí, když je u nás v každé druhé vesnici v okolí. :-):-)))))

            LSD - Profil | Út 26.4.2016 20:15:48

            splavek >>
            Tak bych si dovolil oponovat. Na základě nynějších sázecích trendů, se do našeho pohraničí nejvíce hodí:
            Sa vz 58
            RPG7
            F1
            PTMiBa
            Pi vz 52
            ...
            ....
            ...
            :-)))

              Royale with Cheese 3 - Profil | Út 26.4.2016 20:11:29

              splavek >> máš recht. JInak tady je v kopcích, stráních, kolem lesů i v nich ( sázely se až po válce, většinou...) a v pastvinách starých odrůd, to je až neuvěřitelné. Stromy jsou vetšinou v zoufalém stavu, některé chuťově nejsou žádná diskoška, jiné jsou zajímavé. Například za kamarádovým pozemkem je jabloň, roste v rumišti v rokli přímo ve vodoteči. Obrovský strom, průměr kmene jistě 60- 70cm. Je to podzimní odrůda, velké červené plody, díky vláze (asi...) plodí neskutečně a každý rok a chuťově a strukturou je to naprosto úžasné jablko . Loni jsme jablka setřásli do plachet a když jsme to přivezli do moštárny tak otec majitele přišel a konstatoval, proč s tím radši nejdeme na trh. Ale mošt byl naprosto luxusní. Z posledního kanystru dělám teď ve sklepě ocet. Letos jsme se pustili do údržby koruny, ten strom si to zaslouží, je to ale dřina až o hubu. Zatím jsme udělali asi třetinu. Chci jím přeroubovat pláně, co mi roste za plotem.

                splavek - Profil | Út 26.4.2016 19:58:27

                Royale with Cheese 3 >> Já myslím, že úplná klasika do příhraničí je Sudetská reneta.

                  Royale with Cheese 3 - Profil | Út 26.4.2016 19:57:05

                  Starc55 >> to asi vyšlechtil Iron Man, co ? Jo, tak to beru.

                    Starc55 - Profil | Út 26.4.2016 19:49:28

                    Royale with Cheese 3 >> Já jsem z Vysočiny a měl jsem odrůdu Starkovo letní a ta plně vyhovovala. Úroda pravidelná, plody chuťově sladce navinulé, příjemná chuť.

                      splavek - Profil | Út 26.4.2016 19:46:52

                      Royale with Cheese 3 >> Mám dojem, že jsme už tohle trochu před časem řešili. Měl jsi tu odkaz na nějakou školku, co produkuje tradiční staré odrůdy na vzrůstnějších podnožích. Asi bych šel do něčeho takového. Těch odrůd je velké množství, sám se v tom až tolik nevyznám, pohybuji se v mantinelech toho co máme v práci v sadech. Prostě komerční velkoprodukce.

                        Royale with Cheese 3 - Profil | Út 26.4.2016 19:35:42

                        splavek >> tak mi prosím poraď s nashi ! Má to smysl ? A jakou letní odrůdu jabloně mám zvolit do drsnějšího klimatu ? Dík předem !

                          Royale with Cheese 3 - Profil | Út 26.4.2016 19:31:14

                          Mikulas >> tohle je vůbec pěknej web. Napsal jsem jim i ohledně nashi.
                          http://www.prodejstromku.cz/clanek/zakladni-pravidl​a-rezu-ovocnych-drevin/

                            splavek - Profil | Út 26.4.2016 19:23:59

                            Ravachol >> Semenáče z jabloní budou téměř na stopro pláňky. U broskví je to trochu jinak, já měl dlouhá léta doma, několik semenáčů broskví a ty téměř všechny měli velmi pěkné plody, asi tolik nezplaňují, jak ty jabloně.
                            Na ten řez jabloní jsou nejhorší nadšení,nepoučení zahrádkáři. Mám s tím trochu zkušenost. (jako ten, který to pak má spravit, nebo spíš kterého si pozvou na řez a myslí si, že to geniálně uděláš, prostě to nejde)
                            Další věc u zahrádkářů je nevhodná volba, jak odrůdy, tak třeba i podnože, na kterou to je naroubováno. prostě koupí dle obrázku na letáku a neuvědomí si, že pokud tomu nedají opravdu vše na stopro co to potřebuje tak budou mít prd. Každému takovému poradím, ať si radši ty goldeny, šampiony, marniky, galy....atd...atd...jde koupit do skladu k prvovýrobci a udělá líp.

                              Ravachol - Profil | Út 26.4.2016 19:08:02

                              Mikulas >> Hele to mě zajímá, až budeš mít jablka z toho semenáče, nafoť a hoď to sem prosím. Táta si takhle x let po sobě pěstuje semenáče z broskví (má tam na sprášení klasickej základ typu redheaven apod.) a tak jedna z deseti je super. Tri roky zpet jsem mu do genofondu pridal placatou paraguyaos broskev, tak jsem zvedavej jestli se to nejak v semenáčích za pár let odrazí. A s tím řezem to nakonec taky nemusí být na škodu - občas když koukám po zahradách na jabloně, říkám si že někdy je asi fakt lepší neřezat, než to mydlit hlava nehlava na zavlkovaný patvary :))

                                Mikulas - Profil | Út 26.4.2016 9:46:08

                                Ravachol >> no mámš samozřejmě pravdu, taky mi už narostly pláňky kolcaté, ale taky může vyrůst výborný semenýáč - taky už mi narostla krásná jablůňka - chuťově výborná, krásného tvaru. Neřežu, protože nechci, neroubuju, protože to neumim :)

                                Nechávám to na přírodě a raduju se ze všeho co vyroste :)

                                a to čekání není až taková hrůza, 5 let cca... aby měl člověk ze stromku první dojem.

                                  Ravachol - Profil | Po 25.4.2016 20:09:46

                                  Mikulas >> treba u jablone ten výsledek ze semínka muze bejt dost nejistej a sakradlouho si pockas. Ale zas na druhou stranu jsem nekde u reky v naplaveninach jedl jabka z ocividnýho semenáče a chutove i barevne to bylo dost zajímavý...nebejt línej vandrák, zvažoval bych to i naroubovat na zahradu :)

                                    Mikulas - Profil | Po 25.4.2016 14:36:41

                                    Royale with Cheese 3 >> já teď pěstuju všechno ze semínek, to zkus taky, budeš permakulturní a ještě se před tím najíš :)

                                      HonzaF - Profil | Po 25.4.2016 13:25:13

                                      Royale with Cheese 3 >> mrkni sem http://www.pawpaw.cz/ web nemaj moc aktualizovanej, v nabidce nashi nevidim, ale nekolik jich od camcad mame, takze zkus zavolat uvidis, jinak postou tusim taky neposilaji, ale je to kousek za Prahou oproti Kruhu.

                                        Royale with Cheese 3 - Profil | Po 25.4.2016 12:08:39

                                        Mikulas >> jak vidíš, je to jen osobní odběr. Bral bych ji.