Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NMikulas - Profil | Po 25.4.2016 11:56:49

Royale with Cheese 3 >>

tak teď nejspíš enní, taky ho tam nevidím :(

tohle je taky pěkný: http://www.zahradnictvikruh.cz/japonska-hrusen-man-​san-gil-ean1645-skup52.php

http://www.zahradnictvikruh.cz/jablon-api-hvezdovit​e-v-kontejneru-ean2267-skup61.php

já od nich pár pěkných věcí mám, jen mě štve, že se mi zdá, že oskeruše, co jsem od nich letos na jaře kouopil, tak je mrtvá :(

    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 24.4.2016 19:44:44

    Mikulas >> nemůžu to v jejich nabídce najít.

      Ndraveček - Profil | Pá 22.4.2016 21:20:32

      Petr64 >> i tak díky, cosi tam roste a my nevěděli co to je.Tak jsem zašel k sousedům, tam už to i května,tak jsem to blejsknul tam;-)

        NPetr64 - Profil | Pá 22.4.2016 20:38:21

        draveček >> Tak už to víš.:-)
        Já se zase zasekl u vody,tak nestíhám.;-)

          Ndraveček - Profil | Pá 22.4.2016 18:12:54

          Ravachol >> děkuji, ;-)

            NRavachol - Profil | Pá 22.4.2016 17:48:01

            draveček >> bergenie

              Ndraveček - Profil | Pá 22.4.2016 17:35:45

              Petr64 >> ahoj nevíš náhodou co to je?

                NMikulas - Profil | Pá 22.4.2016 16:36:30

                Royale with Cheese 3 >> ne, doručej ti to poštou do Karlevarle :)

                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 22.4.2016 16:07:03

                  Mikulas >> ty mi ho přivezeš do Práglu ?

                    NMikulas - Profil | Pá 22.4.2016 13:45:58

                    Royale with Cheese 3 >> koukni na zahradnictví Kruh, ti nashi mají a jsou z Kérkonoš.

                      NDodlinka - Profil | Pá 22.4.2016 12:41:42

                      Royale with Cheese 3 >> Mně roste třetím rokem v Sulislavi 450m nad mořem. Mám ji hned u kamenné zdi. Je to za větrem a od té zdi to v noci chytá teplo. První rok pár kousků na ochutnání. Loni již přes 30 plodů. Jsou menší než koupíš u Vietnamců ale chuťově výborné.

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 19.4.2016 10:43:12

                        Pike >> mělo by to SNAD růst i tady, je to slušně mrazuvzdorné. Uvidíme jestli se ozvou zahradníci i z drsnějších klimatů.

                          NPike - Profil | Út 19.4.2016 10:35:35

                          Royale with Cheese 3 >> Ano, respektive naši pěstují nashi.
                          Ale je to Slovácko, tudíž teplotně a slunečně lépe než u vás, niva řeky Moravy.
                          Úroda prvně tuším druhý rok, poslední dva roky stromek obsypán desítky plody, jako mnoha desítky, až se musel podpírat. Chuťově výborné.

                            NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 19.4.2016 10:29:33

                            Chlapi, nemáte někdo prosím zkušenost s pěstováním nashi ?

                              NPetr64 - Profil | Ne 17.4.2016 21:20:01

                              Fero123 >> Zdar.:o)

                                NFero123 - Profil | Ne 17.4.2016 21:17:50

                                Petr64 >> Peťo dobrou.:-)

                                  NFero123 - Profil | Ne 17.4.2016 21:17:23

                                  Petr64 >> Woni některé jsou všechny stejné.:-)))

                                    NPetr64 - Profil | Ne 17.4.2016 21:15:24

                                    Fero123 >> To je vono.Já když se bavím,odpůrkyně říká,že jsem zlomyslnej.:o))

                                      NFero123 - Profil | Ne 17.4.2016 21:14:38

                                      Petr64 >> To ani ne,jen jsem se dost bavil.:-))

                                        NPetr64 - Profil | Ne 17.4.2016 21:08:29

                                        Fero123 >> Si pěkně zlomyslnej.:o))