Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 21:05:20

Petr64 >> Strouhal jsem ji na prstech mrkvičku. Pak už jsem viděl jen výraz někoho,kdo chce hodně ublížit.:-)))))

    Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:56:22

    Fero123 >> To jištění si dovedu představit....."Bacha!! Velká kroupa jde z leva!!"" :o))

      Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:54:04

      Petr64 >> Bála se že ji kroupy rozbijou a sklo se na ní sesype. Jistil jsem vše z balkonu.:-)))))))

        Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:52:57

        Fero123 >> Držela střechu??:o)

          Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:47:26

          Petr64 >> Ta moje si vlezla do skleníku a docela si užila .Ne že bych se jí z balkonu moc smál.:-)))

            Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:46:12

            Fero123 >> Já su taky v pohodě,jen dobračka je zalezlá někde v koutě a čeká až to přejde.:o)))

              Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:43:25

              Petr64 >> Já byl taky v pohodě,ale dobračka byla ve kleníku a říkala něco jiného.:-)))))

                Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:41:05

                Fero123 >> To můžu.Sednu pod přístřešek,naleju víno,zapálím cígo,koukám a nasávám atmosféru.Su asi nějakej divnej.:o))

                  Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:38:03

                  Petr64 >> Bílá zahrada v minutě.Blesky jak v blbym filmu.:-)))

                    Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:36:38

                    Fero123 >> Já koukal.Nádherný blesky a nahusto.Bohužel daleko.:o(((

                      Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:35:17

                      Petr64 >> Ve středu byl u nás pěkný šupec s kroupama.

                        Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:32:04

                        Fero123 >> Já se ve středu těšil na buřinu a vona šla bokem přes vás.Počasí mi nevyšlo.:o(

                          Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:29:41

                          Petr64 >> Já tam byl ted .Počasí docela vyšlo.

                            Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:23:29

                            Fero123 >> Zejtra se tam vracím.Budu v Písku na jeden zátah do příští středy (10 dní) a pak stěhovačka do HK.

                              Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:18:55

                              Petr64 >> Ještě jsi na jihu?

                                Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:17:10

                                Fero123 >> Dneska šly pacibulky tří druhů.Jak dorazím z příštího turnusu,zbytek česneku jde do mokřadu mimo zahradu.:o))

                                  Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:12:08

                                  Petr64 >> Česnek mi jde zatím pěkně.Z toho mám radost. Tolik jako ty ho nedávám.:-)))

                                    Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:10:35

                                    Fero123 >> Já mám starost jen o česnek a cibulu.Když se neurodí ostatní,je mi to fuk.Mám jen jeden krk.:o)))

                                      Fero123 - Profil | Ne 17.4.2016 20:07:03

                                      Petr64 >> Mám hodně krků,na prodej už nezbyde.:-))

                                        Petr64 - Profil | Ne 17.4.2016 20:04:41

                                        Fero123 >> Ty to ale sežereš.Já to prodám.:o))))