Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:21:25

Buffalo1969 >> Aspoň by člověk věděl,z čeho se pos al..o)

    Nsplavek - Profil | Ne 20.3.2016 20:19:25

      NFero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:19:12

      Petr64 >> Necháme se překvapit,to počasí je pořád takové nijaké. Nevím co si myslet.

        NBuffalo1969 - Profil | Ne 20.3.2016 20:19:06

        Petr64 >> můžem vyzkoušet. Budeme mít z pálenky mastnou hubu,...:-DDD

          NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:17:15

          Buffalo1969 >> Vypálit se dá všechno.otázka je,jestli to bude pitný.:o)

            NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:16:44

            Fero123 >> Budem lisovat olej a měnit ho s polákama (začne se u nich dařit švestkám) za sliwowici.:o))

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 20.3.2016 20:13:11

              Petr64 >> nestraš, dají se vůbec olivy bez přidání cukru vypálit?.....:o)

                NFero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:12:52

                Petr64 >> Olivy jdou blbě pálit.:-)))

                  NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 20:10:58

                  Fero123 >> Budeme mít za chvíli dvě úrody jak na jihu Ukrajiny a švestky vyměníme za olivy.:o)

                    NFero123 - Profil | Ne 20.3.2016 20:08:16

                    Petr64 >> Ty to máš složitější,já ji mám u domu.Letos je vše nějaké divné,broskev je na květ a réva už teče.

                      NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 19:53:36

                      Fero123 >> Letos nebudu mít na zahradu moc času.Nějak se nahromadily zakázky.

                        NFero123 - Profil | Ne 20.3.2016 19:52:46

                        Petr64 >> Já jedu pořád tu klasiku,rajské,papriky,jahody a jinej klump.:-)))

                          NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 19:51:14

                          Fero123 >> Letos nebudu dělat polovinu věcí.Soustředím se jen na ty bezúdržbovky jako česnek,cibule,dýně.....

                            NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 19:50:05

                            Měl bych dotaz na místní znalce.Na zahradě mám škodnou.Je možný,že by něco jako kuna vyhrabávala myší hnízda??Díry sou hluboký až půl metru a průměr mají cca 15cm.

                              NFero123 - Profil | Ne 20.3.2016 19:49:39

                              Petr64 >> Já už taky:-))170 papriček.

                                NPetr64 - Profil | Ne 20.3.2016 19:47:42

                                Tak a jsem připravenej.:o)

                                  NPetr64 - Profil | St 16.3.2016 6:02:04

                                  *plech* >> 400ks podzim a na jaře přidám dalších 300.Dělám si ale komplet celou sadbu,takže nejsou všechno konzumní česneky.První ročník ale nepočítám.:o)

                                    N*plech* - Profil | St 16.3.2016 5:50:11

                                    Petr64 >> a teď o víkendu odkreju Štěpána. Kolik ty davas česneku? Já mám dva zahonky po 100.

                                      NPetr64 - Profil | Pá 11.3.2016 16:08:57

                                      *plech* >> Ještě ho dva tejdny nechám přikrytej.:-)

                                        N*plech* - Profil | Pá 11.3.2016 14:25:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dneska odkryto chvojí. A Karel IV už kouká.