Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | So 6.6.2015 15:41:56

medvěd >> Taky mám česneku letos dost.:-)
První a druhá generace.....

    Nmedvěd - Profil | Čt 4.6.2015 19:59:38

    I to ostatní jde pěkně

      Nmedvěd - Profil | Čt 4.6.2015 19:58:59

      moje alej sloupovitých

        Nmedvěd - Profil | Čt 4.6.2015 19:58:29

        česnek letos bude

          NPetr64 - Profil | Čt 4.6.2015 19:38:13

          Mikulas >> Už sem o tom něco málo nastudoval.
          Mě slimáci žerou zatím všechno ostatní,ale cibuli se vyhýbají.:-)

            NMikulas - Profil | Čt 4.6.2015 14:16:03

            Petr64 >> já bych řekl, že jo :) a navíc zdravá a vytrvalá. Mě ji něco sežralo :(

              NPetr64 - Profil | St 3.6.2015 19:40:33

              Mikulas >> Jo,toby mohlo bejt ono.

                NLSD - Profil | St 3.6.2015 16:28:30

                Dvakrát postříkané víno. Tak snad tu plíseň letos mít nebude. Vynikající muškát
                :-)))

                  NRici - Profil | St 3.6.2015 13:54:44

                  Tak jsem si začátkem někdy v půlce dubna říkal, jakou budu krásnou úrodu třešní (májovek). Obalenej strom, no prostě paráda. Teď, když už by daly česat, tak na stromě visí pouze ohlodané pecky.
                  KOSÁCI JSOU SVINĚ!!!!

                    NMikulas - Profil | St 3.6.2015 8:37:58

                    Petr64 >> ošlejch?

                      Ntomsa - Profil | Út 2.6.2015 20:18:53

                      úž to kvete

                        NPetr64 - Profil | Ne 31.5.2015 6:13:19

                        ladan1303 >> Já taky ne.:-)

                          Nladan1303 - Profil | Ne 31.5.2015 5:42:40

                          Petr64 >> hm tak to asi už neuvidím

                            Nalfonz42 - Profil | So 30.5.2015 22:50:49

                            Petr64 >> Tak to je v pořádku, aspoň nemusím rozstříhávat plot, už bych ho špatně přelézal :-))) Nádoby si dovezu vlastní :-)

                              NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:43:23

                              Vzhledem k tomu,že MRK ví vše,bych se rád zeptal.....
                              Předloni se mi podařilo ukořistit cibulku cibule.Tváří se to jako trvalka.Nezná někdo co to je zač??

                                NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:40:59

                                Ten plevel zvaný Delosperma taky kvete jako blbej.

                                  NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:39:58

                                  Třemdava je taky v plné síle.

                                    NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:39:05

                                    Tamaryšek košatí.

                                      NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:38:15

                                      Prstnatce už valej.

                                        NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:37:06

                                        Sem myslel,že letos uschla.


                                        Neuschla potvora.:o))