Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:35:55

alfonz42 >> Tenhle plevel roste mimo zahradu.:o))

    NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 21:35:31

    ladan1303 >> Pěkný to bude až tak za 20 roků.:o)

      Nalfonz42 - Profil | So 30.5.2015 17:37:30

      Petr64 >> Nevidím žádné produktivní dřeviny typu švestka, meruňka :-)

        Nladan1303 - Profil | So 30.5.2015 17:29:33

        Petr64 >> máš to pěkný

          NPetr64 - Profil | So 30.5.2015 17:03:07

          Tak je konečně tráva zkrocena.Fčíl se jdu kouknout, co mi kde kvete a roste. ;-)

            Nsplavek - Profil | Čt 14.5.2015 19:23:08

            Zdravím všechny " Mičurince" :-):-):-))))) Tak jsem v neděli osázel foliák paprikami.

              Nladan1303 - Profil | Čt 14.5.2015 6:04:11

              tomsa >> sklenik hnusnej rostliny povadli stromky zparchantely rybnik zanedbanej a zavidim ti to zdar

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 13.5.2015 23:38:59

                tomsa >> jsi hrdina. Tohle bych nedal. Nemám pleče.

                  Ntomsa - Profil | Ne 3.5.2015 12:07:32

                  Zdarec hospodáři
                  Dneska jsem prošel zahradu s foťákem, tak přidám pár fotek.
                  Obsazený fóliovník paprikama, česnek, cibule, tunel s okurkama, brambory, kvetoucí hruška v pozadí můj rybníček.
                  Vechno je nasazeno ve vermikompostu, tak očekávám velkou úrodu.
                  Co víc si přád.

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 26.4.2015 21:20:10

                    Petr64 >> hmmmmm,tak tu začly zelenat listy,ale já jahody nemám,loni jsem měl na hromadě,ale děcka tam poty jezdili na bobách,tak to dohuntovaly:-)

                      NPetr64 - Profil | Ne 26.4.2015 21:12:22

                      PYTLAKS >> V Letovicích už začly rašit jahody ty horale.:o))

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 26.4.2015 21:10:27

                        Petr64 >> víš jak u nás pod horami,máme čas:-))nevadí když zasadím později.-)

                          NPetr64 - Profil | Ne 26.4.2015 21:01:44

                          PYTLAKS >> Už mám cibulu 10cm venku.

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 26.4.2015 20:57:47

                            Petr64 >> zítra se do toho možná dám.-))

                              NPetr64 - Profil | Ne 26.4.2015 20:53:19

                              PYTLAKS >> Já psal hloupý sedlák.Napověděl ti dědek.:o)
                              Moc mu ale nevěř.Janek kůří na verandě a přes kecafon dává příkazy.Všechno oddře roba.:o))

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 26.4.2015 20:49:46

                                Petr64 >> jo,ale hlůpému napověz,blbého kopni.-))

                                  NPetr64 - Profil | Ne 26.4.2015 20:36:09

                                  PYTLAKS >> Tome drž se jako já hesla "Hloupej sedlák,velký brambory".:o)

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 26.4.2015 13:17:49

                                    tuzemak >> udělám jak pravíš:-)

                                      Ntuzemak - Profil | Ne 26.4.2015 12:58:27

                                      PYTLAKS >> vezmu mezi prsty,trocha zatlačím,a fertig.-))

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 26.4.2015 12:51:23

                                        tuzemak >> aha,loni mi to jaksi oschlo a ty co byly hlůb,tak byly pidi:-((