Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Nsplavek - Profil | Čt 26.3.2015 19:51:46

tomsa >> Tak jestli to má posvěcené z hůry tak asi jo. :-):-):-).-):-))))) Já bude teprve teď set rajčata úplně stačí koncem března a do půlky května budou mít tu správnou velikost, papriky už mám tři neděle přepíchané v truhlících. Okurky, dýně a cukety seji tak v půli dubna bohatě stačí. Pře velikonocemi se chystám vyset kořenovou zeleninu a nasázet sazečku.

    Ntomsa - Profil | Čt 26.3.2015 19:46:21

    splavek >> Já taky ne, ale moje 88letá babka byla v kostele a prý je poslední co ještě nesadila, tož jsem si odplivnul a nasadil.
    Co jsem měl dělat

      Nsplavek - Profil | Čt 26.3.2015 19:39:31

      tomsa >> Já bych osobně na zemáky nespěchal, kvůli pozdnějším mrazíkům, zatím jsem v klidu.

        NMikulas - Profil | Čt 26.3.2015 13:16:32

        tak já už klíčím cukety a hokkaidó, co vy?

          Ntomsa - Profil | Čt 26.3.2015 10:32:03

          Zdar zahradníci
          Hlásím první dva řádky brambor v zemi obsypané vermikompostem. Až zaprší půjdou pod fólii.

            NBono 27,15 - Profil | Út 24.3.2015 9:23:42

            Royale with Cheese 3 >> a u tebe az kveten, zijes na horach :-)

              NBono 27,15 - Profil | Út 24.3.2015 9:23:02

              Royale with Cheese 3 >> dej jim libicko

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 24.3.2015 9:17:46

                Hoši, děkujeme. Škoda že nemůžu moderovat, dal bych vám díkyčko.

                  Nsplavek - Profil | Po 23.3.2015 19:03:54

                  Royale with Cheese 3 >> Druhá půlka dubna, aby je nepoškodily pozdnější mrazíky.

                    NPetr64 - Profil | Po 23.3.2015 12:48:38

                    Royale with Cheese 3 >> Apríl. ;-)

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 23.3.2015 9:48:26

                      Kdy se mají sadit gladioly a jiřiny ? Teď ?

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 17.3.2015 19:04:31

                        A máte někdo tedy zkušenosti s nějakým e-shopem ? že máte floxy je sice prima, ale mě to nepomůže.

                          NMikulas - Profil | St 11.3.2015 14:39:38

                          Royale with Cheese 3 >> nedaj, moc voněj :)

                            NPetr64 - Profil | St 11.3.2015 14:30:55

                            Royale with Cheese 3 >> Jíst zrovna ne,ale jako děcka se z květů žužlali nektar.Je nasládlej.:o)

                              NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 11.3.2015 11:17:35

                              Petr64 >> floxy se dají jíst ?

                                NPetr64 - Profil | Po 9.3.2015 20:41:03

                                Royale with Cheese 3 >> Floxy i chutnaj.:o)
                                Podle druhů tě zajímají vzrostlejší rostliny.Z vyjmenovaných mám všechno.Co je nad 20cm je ale manželky.( samo že rostliny) :o))

                                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 9.3.2015 20:33:55

                                  Petr64 >> mám tu mraky denivek, taky nežerou gladioly, stíhají to astery. Chtěl bych ale rozšířit sbírku floxů, líbí se mi jak voněj. JO a taky třapatky, a ten záplevák.
                                  Jaké ještě trvalky se ti osvědčily jako slimákovzdorné ? Rád se poučím.

                                    NPetr64 - Profil | Po 9.3.2015 20:24:41

                                    Royale with Cheese 3 >> Kdybys nebydlel tak blbě mimo trasu mý působnosti,dodal bych ti odkopky.Je víc trvalek který slimáci nežerou.:-)

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 9.3.2015 20:21:40

                                      Chlapi potřebuju nakoupit nějaký trvalky: konkrétně floxy a záplevák ( floxy slimáci nežerou a záplevák mi přijde sympatickej svým názvem). Máte zkušenost s nějakým e-zahradnictvím ? Tady se to dost blbě shání.

                                        NPetr64 - Profil | So 28.2.2015 21:36:40

                                        libryb >> Tak tam bych to bral.Rozvody potrubí na teplou vodu přírodu zblbnou dokonale.