Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

libryb - Profil | So 28.2.2015 21:33:47

Petr64 >> To jsem fotil převčírem v Písku u nějakýho paneláku.

    Petr64 - Profil | So 28.2.2015 21:32:00

    libryb >> To je čerstvá fotka??O petrklíči moje zahrada zatím ještě neví.

      libryb - Profil | So 28.2.2015 21:30:18

      Petr64 >> Ten talovín je moc pěknej! Akorát mě štve, že furt zapomínám, jak se jmenuje! :-))(a to mám zahradnický vzdělání)

        Petr64 - Profil | So 28.2.2015 21:20:07

        Stopař >> Co to je ten sníh??:o))

          Petr64 - Profil | So 28.2.2015 21:19:40

          libryb >> Česnek je taky v cajku...

            Stopař - Profil | So 28.2.2015 21:18:35

            Petr64 >> Hele neprovokuj,buď tak hodnej,Tady máme ještě půl metru sněhu. :-(

              Petr64 - Profil | So 28.2.2015 21:18:07

              libryb >> Tojle je bezúdržbová zahrada.Všude mi tam rostou trsy nějakýho plevele,ale je hezkej,tak ho tam nechávám.:o))
              Dokonce i mravenci mi lezou po chajdě.:-)

                libryb - Profil | So 28.2.2015 21:15:06

                Petr64 >> Máš to tam pěkně zaplevelený tím žlutým hnusem! :-))

                  Petr64 - Profil | So 28.2.2015 20:34:59

                  Příroda už se probouzí i v naší mrazové kotlince.

                    Bono 27,15 - Profil | Čt 26.2.2015 23:01:10

                    Libor H. >> diky. Vypada to dobre.

                      Libor H. - Profil | Čt 26.2.2015 20:52:44

                      Bono 27,15 >> Velky vyber mas treba kousek od Bysice ve Vrananech. Loni jsem od nich dost nakoupil (na Zahrade Cech v Litaku). Tady je odkaz primo na jahodarnu: http://jahodarna-vranany.cz/
                      Stromky zase treba tady, ale uspesnost uchyceni tak pul na pul (ale loni byl pro stromky pry celkem divny rok). http://www.zahradni-centra.cz/zahradnictvi-ustecky-​kraj/zahradnictvi-zitenice/

                      U tech ovci nevim. Treba kren mi zlikvidovaly uplne a uz nevyrazil.

                        Bono 27,15 - Profil | Čt 26.2.2015 19:56:01

                        Royale with Cheese 3 >> uvidime

                          Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 26.2.2015 19:52:38

                          Bono 27,15 >> pokud nevytrhaly kořeny, což asi ne páč to jsou ovce, tak ty jahody zase vyrostou.

                            Bono 27,15 - Profil | Čt 26.2.2015 17:08:49

                            Potrebuji poradit, kde a jake koupit jahodniky. Utekli mi ovce z ohrady a mame po jahodach :-( Pak bych chtel jeste pozadat o doporuceni jabloni, hrusni, svestek a nejake merunky a broskvone, ktere vydrzi nas severni svah. Diky.

                              Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 18:47:46

                              certbert >> Nedožene.....doufám.:o)

                                Smutek - Profil | Po 9.2.2015 18:47:42

                                Petr64 >> Ahoj,Peťo jaks dělal tu kapkovou závlahu pod tlakem nebo nějaký samospád? Taky nad něčím uvažuju mám 1000l nádobu s dešťovou vodou asi 1m vysoko,ale nevim jestli to bude dostačující.

                                  certbert - Profil | Po 9.2.2015 15:05:08

                                  Petr64 >> Tak to ma co dohanet-:o)))

                                    Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:40:14

                                    certbert >> Nepřišla.Moc se nevidíme,protože su furt u vody.:o))

                                      Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:39:13

                                      alfonz42 >> No vidíš.To bych mohl domluvit na dobu,kdy se budu pohybovat po Praze.:o)

                                        certbert - Profil | Po 9.2.2015 14:32:51

                                        Petr64 >> ta uz na to prisla preci si nebude doma drzet hnupa -:o))))