Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

alfonz42 - Profil | Po 9.2.2015 14:32:37

Petr64 >> Dobrej nápad, teta ti to pohlídá.. :-)
Teď mne napadlo Standas od Bušáka dělá tuším ve špitále..

    Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:30:20

    certbert >> Musím vymyslet něco od Kutila Tima.Když chci,bejvám šikovnej.Nesmí to ale zjistit manželka.:o)

      certbert - Profil | Po 9.2.2015 14:28:55

      Petr64 >> no tak to uz neporadim..

        Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:28:18

        alfonz42 >> Vyzkouším to tady.:o)
        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=632750

          Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:27:16

          certbert >> Nic takovýho.Zahradu mám mezi polama a lesama.To by bylo do tejdna přemístěný jinam.:o(

            alfonz42 - Profil | Po 9.2.2015 14:27:04

            Petr64 >> Dej si inzerát na Mrku :-)

              Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:25:46

              alfonz42 >> Nikoho tam neznám a dobrovolně do takových ústavů nevlezu.:o)

                certbert - Profil | Po 9.2.2015 14:25:26

                Petr64 >> jestli to nebude drahe zkus to to http://www.btgreen.cz/solarni-zavlazovani/348-solar​ni-zavlazovani.html ja pouzivam plovouci hydroponii a tam je jeste vetsi uspora vody nez u kapek.

                  alfonz42 - Profil | Po 9.2.2015 14:24:02

                  Petr64 >> Pořiď si ze špitálu kapačky, ty se dají regulovat

                    Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:21:01

                    certbert >> Já chci práve tu kapkovou závlahu.Loni proběhl pokus,ale nadělal sem do trubek velký díry.Vyplavilo mi to sazenice.:o)
                    Letos bude druhej pokus.

                      certbert - Profil | Po 9.2.2015 14:12:26

                      Petr64 >> foliak to jisti da se to i venku salat atd neni problem ale neco i jineho kapkova zavlaha taky dobrej napad...

                        Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 14:07:38

                        certbert >> Máš to ale ve skleníku.Né volně venku.

                          certbert - Profil | Po 9.2.2015 14:02:02

                          Petr64 >> sazenice delam doma pak jdou na chalupu jeste vejs nez K.Vary ale ta hydroponie je o tom ze tam jezdim 1x tydne a nemusim zalevat prezije to i 14-dni kdyz to ma slunicko rozdil mezi zeminou a zivnym rostokem nepoznas a hlavne potvory ze zeminy neskodi...

                            Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 13:53:47

                            certbert >> Koukám,že seš nadšenec.:o))
                            Mám malej byt.Su rád,že se mi sem vejde rybařina,natož zahrádka.:o)

                              certbert - Profil | Po 9.2.2015 13:41:19

                              Petr64 >> doma ti urcite el.proud chodi ja to mam (sazenice doma) a hydroponie se da delat i bez elektriky...mel jsem zahradku bez napeti ..https://www.youtube.com/watch?v=DA7l6c2ydCM

                                Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 13:26:54

                                certbert >> Tak nějak.:o)

                                  certbert - Profil | Po 9.2.2015 13:19:52

                                  Petr64 >> nemas kdyz knam byl zaveden el.proud???

                                    Petr64 - Profil | Po 9.2.2015 13:16:45

                                    certbert >> Tohle by mi na chatě nefungovalo.

                                      certbert - Profil | Po 9.2.2015 13:12:46

                                      Petr64 >> Tady mas papriky pod umelim svetlem a denim...Vse poroste v hydroponii..

                                        Petr64 - Profil | Ne 8.2.2015 10:43:29

                                        Royale with Cheese 3 >> Blbý počasí.Buď mi to všechno shniješ,nebo uschne.Zahradu mám 50km od baráku a kvůli práci se tam nedostan u někdy i 3 týdny.

                                        Slimáky sem minimalizoval pomocí solení obvodu zahrady.Dokonce to trochu likviduje i plevel.