Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Royale with Cheese 3 - Profil | Ne 8.2.2015 10:38:25

Petr64 >> proč jsi vzdal kvítí ? žerou Tě slimáci ?

Já je nesbírám, jedy na zahradě odmítám, ale už se mi podařilo vyselektovat pár kytek, které nežerou. Gladioly, denivky, kosatce, floxy, rudbekie, a astery ( hvězdnice).

    Petr64 - Profil | Ne 8.2.2015 10:08:24

    tomsa >> Teď je vhodná doba.

      Petr64 - Profil | Ne 8.2.2015 10:08:01

      Royale with Cheese 3 >> Já vzdal pro letošek definitivně kvítka.Zase mi v prosinci vykvetly hořce,takže množárny osadím paprikama,na skalku dám dýně s cuketou a budu se poflakovat po lese a u vody.

        tomsa - Profil | Ne 8.2.2015 10:01:39

        Petr64 >> Dneska půjdu nakopat trochu hlíny od hnojáčků. Celer a papričky musí do země.

          Royale with Cheese 3 - Profil | Ne 8.2.2015 10:00:01

          Petr64 >> krása. Ale já už jsem to vzdal. Letos vrazím na kompost dvě cukety a dvě špagetový tykve a na vyhřátou terasu čtyři tyčkový rajčata.
          Měl jsem tu smůlu, že první léto v baráku bylo superpříznivé klima a rajčata jsem i sušil. Následující tři roky jsem se smiřoval s tím, že to u nás vždycky bylo jen o jablkách, jeřabinách, cibuli a zelí.... :-(

            Petr64 - Profil | Ne 8.2.2015 9:55:39

            JirkaV >> Hlavně je bezúdržbový.Zaleju to při výsevu a pak se o to nemusím starat dokud nemaj rostliny pravý listy.:-)

              JirkaV - Profil | Ne 8.2.2015 8:55:57

              Petr64 >> Máš pěkně vymakané mini pařeniště.

                Petr64 - Profil | So 7.2.2015 13:17:53

                A uložená.:o)))

                  Petr64 - Profil | So 7.2.2015 13:17:23

                  Tak.Konečně mám doma celej den klid a nikdo nebude nadávat na bordel v koupelně.První dávka přísad je založená.:-)

                    Petr64 - Profil | St 4.2.2015 13:55:46

                    certbert >> Oběhnu záhon strečkou a je klid.Vždycky se něco urodí.:o)

                      certbert - Profil | St 4.2.2015 11:15:35

                      Petr64 >> folijak nebo sklenik je opravdu tady nutnost rajcata sice venku jdou ale paprika nee...

                        Petr64 - Profil | St 4.2.2015 10:25:16

                        certbert >> To určitě ne,ale taky tam vlastníte foliáky a skleníčky.To já ne.:-)

                          certbert - Profil | St 4.2.2015 9:43:34

                          Petr64 >> Nevim jak u vas u nas v Krusnejch horach taky dvakrat teplo neni ....

                            Petr64 - Profil | St 4.2.2015 9:16:35

                            certbert >> Naučil sem se s tím žít a rostliny taky.:o))

                              certbert - Profil | St 4.2.2015 9:14:53

                              Petr64 >> tak to jooo:-o((((

                                Petr64 - Profil | St 4.2.2015 9:02:53

                                certbert >> Nespěchám.Na zahradě mi ještě v květnu mrzne.:o))

                                  certbert - Profil | St 4.2.2015 9:01:24

                                  Petr64 >> To ja uz mam papriky tak 1.5 cm velke:-o)))

                                    Petr64 - Profil | St 4.2.2015 7:32:35

                                    Tak jak kolegové??
                                    Sezona se blíží a můžeme pomalu začít s přísadama.:o))

                                      Petr64 - Profil | St 24.12.2014 15:42:44

                                      Příjemný prožití konce roku a ať vám zahrady na příští sezonu zase ožijí.:o)