Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

kubah - Profil | St 24.12.2014 15:37:21

Všem zahrádkářům přeji příjemné prožití Vánočních svátků..

    PYTLAKS - Profil | Út 16.12.2014 21:06:49

    Petr64 >> to je pak v pořádku:-)

      Petr64 - Profil | Út 16.12.2014 20:08:53

      PYTLAKS >> Já su z jihu a naseru se taky všude.:o))))

        PYTLAKS - Profil | Út 16.12.2014 20:07:26

        Petr64 >> tož to su klidné:-)

          Petr64 - Profil | Út 16.12.2014 19:33:42

          PYTLAKS >> Jižní roste všude.:o))

            PYTLAKS - Profil | Út 16.12.2014 19:27:03

            Petr64 >> zasadil jsem ten co jsem kůpil na jihu:-)

              Petr64 - Profil | Út 16.12.2014 18:53:31

              PYTLAKS >> Neboj bude ouroda.:-)

                PYTLAKS - Profil | Út 16.12.2014 18:42:56

                Petr64 >> tož jsem dnes posypal česnek,uvidíme co z toho příští rok bude nebo nebude:-)

                  Petr64 - Profil | Út 16.12.2014 18:40:19

                  PYTLAKS >> Nic jinýho nezbejvá.:o)

                    PYTLAKS - Profil | Út 16.12.2014 18:30:15

                    Petr64 >> to je ideální řešení:-)

                      Petr64 - Profil | Út 16.12.2014 18:03:07

                      PYTLAKS >> Pokusím se raději najít kompromis.:o))

                        PYTLAKS - Profil | Út 16.12.2014 18:01:45

                        Petr64 >> taky možnost:-)

                          Petr64 - Profil | Út 16.12.2014 17:56:51

                          PYTLAKS >> A nebo nepít.:o))

                            PYTLAKS - Profil | Po 15.12.2014 23:41:21

                            Petr64 >> musíš si udělat tabulky:-)

                              Petr64 - Profil | Po 15.12.2014 20:47:53

                              PYTLAKS >> No právě.Mám v tom mrdník.:o))))

                                PYTLAKS - Profil | Po 15.12.2014 20:44:43

                                Petr64 >> mlíčí je z jihu:-)

                                  Petr64 - Profil | Po 15.12.2014 19:23:14

                                  PYTLAKS >> Kuwáá.Mám ve vás TOMÁŠÍCH troch bordel.:o((
                                  Tak to ten popel syp.Na zahradu.Já budu na hlavu.:o)))

                                    PYTLAKS - Profil | Po 15.12.2014 19:18:48

                                    Petr64 >> v beskydech,na moravu jezdím akorát na ryby:-))pod pustevnama bývám:-)

                                      Petr64 - Profil | Po 15.12.2014 19:06:21

                                      PYTLAKS >> V okolí Moravy??Ty vole.Kde žiješ??:o))))

                                        PYTLAKS - Profil | Po 15.12.2014 19:03:16

                                        Petr64 >> žádný písek,šutr a neurodná žlutá zem:-)