Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Po 15.12.2014 19:02:46

PYTLAKS >> Takže hrubej písek??.o)

    NPYTLAKS - Profil | Po 15.12.2014 19:01:21

    Petr64 >> těžko,tu je to sám šutr:-))

      NPetr64 - Profil | Po 15.12.2014 18:33:10

      KUBA >> Je vrba i z klacku třeba olšovýho??:o))

        NPetr64 - Profil | Po 15.12.2014 18:32:18

        PYTLAKS >> Tome.Ty musíš mít zahradu plnou písku.Ty popel rozhazovat nepotřebuješ.:-)

          NPetr64 - Profil | Po 15.12.2014 18:31:05

          *plech* >> V popelu z uhla se daří kopřivám.Na jaře je z nich dobrej špenát.:o))

            NXMASSS - Profil | Po 15.12.2014 18:14:52

            Ahoj, koupil jsem na jaře meruňku a potřebovala by asi na jaře dalš střih, jak byste ji vzali ?

              NPYTLAKS - Profil | Pá 12.12.2014 9:16:32

              Smutek >> už se čudí z komína:-)

                NPYTLAKS - Profil | Pá 12.12.2014 9:16:16

                *plech* >> jen dřevo,mám vodníka krb,tak toho moc není,ale na ten česnek jsem to chtěl právě sypat:-)

                  NSmutek - Profil | Pá 12.12.2014 8:56:30

                  PYTLAKS >> já zas nemam uzené tak to možem vyměnit ,))

                    N*plech* - Profil | Pá 12.12.2014 8:56:00

                    PYTLAKS >> pokavaď to je jen ze dřeva tak jo, ale když je to popel z uhliho tak ne e. Jinak popel ze dřeva davám i na záhon kde bude česnek :-)

                      NPYTLAKS - Profil | Pá 12.12.2014 8:52:34

                      Smutek >> ten nemám:-))

                        NSmutek - Profil | Pá 12.12.2014 8:43:24

                        PYTLAKS >> jo aj hnůj od králíků.

                          NPYTLAKS - Profil | Pá 12.12.2014 8:21:39

                          rozhazujete někdo popel ze dřeva po zahrádce?

                            NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 10.12.2014 15:05:55

                            Chlapi, potřeboval bych tipy na malotraktory ( T2) k s pohonem 4x4 ( ideálně kloubové) v ceně dejme tomu do 400 tisíc ( v příslušenstvím do 500). Nemáte někdo zkušenosti, přehled ? Potřebuju to rychle, do zejtra. Dík předem.

                              NKUBA - Profil | Pá 5.12.2014 1:05:57

                              kdyby tě to napadlo na chalupě, nějakou bych ti dal, mám jich tam spousty... každej klacek co ořežu, zasadím a je z toho další vrba :-)

                                Nstrejka - Profil | Pá 28.11.2014 13:09:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                a to já mám zas na balkoně vrbu, to je vám taková krsasavice...

                                  N*plech* - Profil | Pá 28.11.2014 7:45:37

                                  Čau, tak česnek mám v zemi, 200 stroužků, uvidíme jak přečká zimu :-) a kolik toho vyrazi na jaře :-)

                                    Nsplavek - Profil | So 22.11.2014 19:37:38

                                    strejka >> Já si myslím, že koupíš určitě nějakou v kontejneru, tohle by se mělo sehnat bez potíží. Pokud jde o výsadu, tak ta kontejnerová je bez absolutního problému. Kdyby bylo náhodou zamrzlo, tak si ji vysadí na jaře.

                                      Nmedvěd - Profil | So 22.11.2014 16:34:20

                                      česnek v zemi,může napadnout.šlo tam 510 stroužků,mělo by to stačit

                                        Nlibryb - Profil | So 22.11.2014 15:43:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dneska jsme sklízeli maliny. :-))