Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NStopař - Profil | Pá 21.11.2014 18:12:26

Royale with Cheese 3 >> Můj dvorní elektrikář se jmenuje Jebaví a firemní projektant se jmenuje Šourek.Co dodat. :-))

    Nstrejka - Profil | Pá 21.11.2014 18:06:28

    Royale with Cheese 3 >> Jebavý je mé drahé třicetiletý praktik, nemám z toho radost...

      NLSD - Profil | Pá 21.11.2014 17:35:10

      Royale with Cheese 3 >>
      Náhodou, když jsem odešel do civilu z ČSLA do ČSAD Tachov, tak jsem tam jako ekonomický náměstek spolupracoval s kádrovým náměstkem a to byl soudruh Jebavý Ladislav.
      Borec.
      Láďo, zdravím do nebe!!!
      I technickej náměstek tam už je. Slávo, Tebe taky zdravím!!!

      :-)))

        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 21.11.2014 17:25:30

        strejka >> tak to máš svízel, škoda že se nejmenuje Jebavý nebo Ku.nda

          Nlibryb - Profil | Pá 21.11.2014 17:22:57

          strejka >> Ještě, že se nejmenuje Šourek.

            NBono 27,15 - Profil | Pá 21.11.2014 15:03:15

            strejka >> jezdím teď na stavbu sem. Tak když budeš chtít, vezmu ti ji zde a odvezu do Prahy.

            http://www.skolky-montano.cz/

              Nstrejka - Profil | Pá 21.11.2014 14:43:43

              Royale with Cheese 3 >> jakoukoli, jmenuje se Vrba a jinak všechno má

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 21.11.2014 14:00:03

                strejka >> proč zrovna vrbu? A jakou? Smuteční ?

                  Ncertbert - Profil | Pá 21.11.2014 13:36:06

                  strejka >> caruj vic ti neporadim:-o(((((

                    Nstrejka - Profil | Pá 21.11.2014 13:29:19

                    certbert >> já vím, ale to bych si musel vzpomenout před pár měsíci, za 3 týdny z toho stromek nevyčaruju

                      Ncertbert - Profil | Pá 21.11.2014 13:23:42

                      strejka >> vrbovy klacek do vody vlozeny rychle koreni je to plevel:-o))))

                        Nstrejka - Profil | Pá 21.11.2014 10:39:01

                        Milí Mičurini, potřebuju dát kolegovi k Vánocům vrbu. Otázka zní, zda to někde v zahradnictví v prosinci koupím a zda to přežije zimní manipulaci a vysazení?

                          NProchy - Profil | St 19.11.2014 11:02:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          něco málo z mé sbírky

                            NProchy - Profil | St 19.11.2014 10:58:34

                            Zdravím chci se zeptat zda se tu někdo věnuje pěstování kaktusů a sukulentů.

                              NRici - Profil | So 15.11.2014 19:16:05

                              splavek >> to chápu. Me přišlo, že ta odruda zmizela ze dne na den:-) to jsem ani netušil, že ten vývoj v jablečných odrůdách jde tak rychle dopředu. Kam se hrabou pocitace a elektronika:-)

                                Nkubah - Profil | So 15.11.2014 13:12:48

                                Také máme starší odrůdy - Čistecké lahůdkové, Matčino, James Grieve...

                                  Nsplavek - Profil | So 15.11.2014 12:45:02

                                  Rici >> Odpověď je ve své podstatě jednoduchá, v dnešní době už to je překonaná odrůda a hlavně pěstitel se musí řídit poptávce obchodníků, takže když se na krámě nebude prodávat jonathan,,nebo jakákoliv jiná odrůda, tak se nebude pěstovat, tedy ve velkém. Musíme pěstovat to, co se bude prodávat. Jinak to nejde,nostalgie z dětských let se bohužel nikdo nenají a zvláště né prvovýrobce.

                                    NBono 27,15 - Profil | So 15.11.2014 8:50:14

                                    Rici >> Mach a Šebestová s ním emigrovali do JAR

                                      NRici - Profil | So 15.11.2014 8:39:24

                                      splavek >> prosim te, proc už neni jonatan v prodeji? Jako diteti me to jablko desnechutnalo.