Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

PYTLAKS - Profil | So 16.8.2014 1:02:08

Petr64 >> čus,po jak dlůhé době to má asi zakořenit?asi ten buxus?:-)

    Fero123 - Profil | Út 5.8.2014 20:18:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Taky mi občas něco na pozemku vyroste.:-))

      Petr64 - Profil | Út 5.8.2014 19:49:36

      medvěd >> No jóó.To se to někomu pěstuje.:o))

        medvěd - Profil | Út 5.8.2014 19:48:09

        Petr64 >> mám za sousedy zahradníky.Beru od nich všechnu přísadu za pár korun

          Petr64 - Profil | Út 5.8.2014 19:46:58

          medvěd >> Právě ta voda je letos problém.Jinak věda to je jen při pěstování ze semene.Když koupíš hotovou sazenici,tak je to brnkačka.

            medvěd - Profil | Út 5.8.2014 19:45:42

            Petr64 >> já poprve a rostlinky jsou velmi slušně obtěžkány.Myslel jsem že je to věda a ono houby.C hce to jen vodu

              Petr64 - Profil | Út 5.8.2014 19:43:38

              medvěd >> Hmmm.Letos mám jen cukety a papriky.Baklažány sem nedával.

                medvěd - Profil | Út 5.8.2014 19:40:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Příprava na grilovaní

                  Mikulas - Profil | Út 5.8.2014 0:50:47

                  KUBA >> prosimtě a co nežerou? mě žerou všechno :( i zámkovou dlažbu...

                    Petr64 - Profil | Po 4.8.2014 20:46:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak už to začíná.První protrhávka na košt a příští týden beru mísu.:o))

                      medvěd - Profil | Ne 3.8.2014 9:37:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      mám rád ty ranní návštěvy skleníku

                        Gall - Profil | Pá 1.8.2014 11:28:42

                        na slimáky je dobré zakopat nějakou nádobu (uřezanou petku) a nalét tam trochu piva, vlezou a už nevylezou :-), bohužel to přitahuje i brouky a myši

                          richi69 - Profil | Čt 31.7.2014 23:05:53

                          KUBA >> ,mám dvě a pro jistotu je přikreju...

                            timb - Profil | Čt 31.7.2014 21:51:33

                            Dodlinka >> Když tady to bude těžký, soused má vedle složený dřevo a na druhé straně je záhumenek s trávou.

                              novič - Profil | Čt 31.7.2014 21:47:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Letos dokončené borůvkoviště 2 ks starší 13 letošních zamulčováno borovou kůrou doma podrcenou.

                                Dodlinka - Profil | Čt 31.7.2014 21:39:47

                                timb >> Koupil jsem pár pastí. Naleje se do toho voda s takovou nějakou návnadou a oni do toho nalezou. Zredukoval jsem tím jejich počty na únosné minimum.

                                  timb - Profil | Čt 31.7.2014 21:07:49

                                  KUBA >> Žerou asi všechno, i brambory.

                                    timb - Profil | Čt 31.7.2014 21:05:33

                                    medvěd >> Mně sežrali cukety, že zbyly jen kořeny.Táhnou se sem od potoka potvory.

                                      KUBA - Profil | Čt 31.7.2014 21:04:40

                                      timb >> u nás jich je taky spousta, ale už jsem to vzdal, sázim to co nežerou

                                        medvěd - Profil | Čt 31.7.2014 21:01:21

                                        timb >> nemám jediného,ale o pár set metrů od nás je jich plno