Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

timb - Profil | Čt 31.7.2014 20:58:02

To vám to nežerou slimáci(plzáci)? Tady je to děs, žerou i kerhart.

    KUBA - Profil | Čt 31.7.2014 20:57:16

    medvěd >> tak přistav zimní zahradu :-)

      medvěd - Profil | Čt 31.7.2014 20:50:13

      KUBA >> teď ano,ovšem bych potřeboval i dvě zimní sklizně

        KUBA - Profil | Čt 31.7.2014 20:50:12

        doufám, že letos aronie dozraje a neočešou ji ptáci...

          KUBA - Profil | Čt 31.7.2014 20:49:24

          medvěd >> když je z čeho brát :-)

            medvěd - Profil | Čt 31.7.2014 20:47:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dcera prý si vezme trošku zeleniny

              KUBA - Profil | Čt 31.7.2014 20:46:12

              pár fotek ze zahrady, z tý tmavě červený denivky mám fakt radost, vůbec jsem o ní nevěděl, loni nekvetla :-)

                medvěd - Profil | Pá 25.7.2014 17:21:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                trošku jsem odlehčil keříkům

                  Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 23:22:50

                  medvěd >> tak to nevim jak žabožrouti a dýňovej olej. Spíš si ho kup v Rakousku, mít ho budou i ve Slovinsku, ale nejspíš i tady - nevím ovšem jak je to u nás s cenou a výběrem.

                    medvěd - Profil | Čt 24.7.2014 23:18:57

                    Royale with Cheese 3 >> zkusím napsat holkám.Jsou v Paříži

                      Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 23:14:09

                      medvěd >> tomu věřím. Hodně se prodává ve Slovinsku.

                      JInak co je oliváč na rajčeti, to je dýňák na okurce.

                        medvěd - Profil | Čt 24.7.2014 23:12:48

                        Royale with Cheese 3 >> Aniška mi dovezla olivový s lanýži.Nádherně voní

                          Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 23:10:39

                          medvěd >> oni se třeba v Německu daj koupit fakt dobrý oleje, většinou řecký, ale litr přijde v lepším případě na 4 stovky. Ale co doporučuju, to je dýňovej a ořechovej. Nejlepší dýňovej mají v Rakousku.

                            medvěd - Profil | Čt 24.7.2014 23:09:53

                            Royale with Cheese 3 >> fokacciu sem tam udělám.Mám ji rád s rajčaty,česnekem a olivovým olejem

                              Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 23:08:17

                              medvěd >> lepší než rohlík je upéct si k tomu italskej chleba. Jde to i v troubě, ale v pekárně je to bezpracný.
                              Nebo focacciu s olivama a pořádně to tím olejem prolejt.

                                medvěd - Profil | Čt 24.7.2014 23:03:51

                                Royale with Cheese 3 >> ne,jím teď pečivo minimálně,skoro vůbec

                                  Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 23:02:34

                                  medvěd >> máš domácí pekárnu ?

                                    medvěd - Profil | Čt 24.7.2014 23:01:52

                                    Royale with Cheese 3 >> Anička to jí jen s rohlíkem.Odmítá u nás kupovaný

                                      Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 22:59:31

                                      medvěd >> to je dobrá cena. 8- 10 E za litr je cena za dobrej olej na jihu, tj. v neturistických oblastech u slušných lidí. Na 8 jsem se tedy dostal jen loni v prdeli světa a při odběru 25 litrů.

                                        medvěd - Profil | Čt 24.7.2014 22:57:00

                                        Royale with Cheese 3 >> 280