Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 22:55:26

medvěd >> kolik chce za litr?

    Nmedvěd - Profil | Čt 24.7.2014 22:54:08

    Royale with Cheese 3 >> sto metrů ode mne bydlí chorvat,který má pár stromů doma u Šibeniku

      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 22:52:36

      medvěd >> olivy na Hané ? Sakra, kam to globální oteplování až povede :-)

        Nmedvěd - Profil | Čt 24.7.2014 22:49:16

        Royale with Cheese 3 >> oliváč beru z místních drojů

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 22:47:12

          medvěd >> je to dobrý leckam, například do guláše nebo pod osso buco. Já sice za 14 dní přivezu 20 litrů oliváče, ale zase nemám ta rajčata :-)

            Nmedvěd - Profil | Čt 24.7.2014 22:44:57

            Royale with Cheese 3 >> mám to rád do těstovin

              NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 22:42:41

              medvěd >> to se ani nemusí do oleje, pokud jich je moc.

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 22:42:00

                Benda 24,72 >> u nás je za chvíli zima na krku. Kéž by jich aspoň pár dozrálo. NIcméně s jeřabinama to vypadá dobře - jako každoročně.

                  NBenda 24,72 - Profil | Čt 24.7.2014 22:38:38

                  Royale with Cheese 3 >> :-) a medvěd už se sběrem končí. Co naděláš.

                    Nmedvěd - Profil | Čt 24.7.2014 22:38:17

                    Royale with Cheese 3 >> mám,loni jsem sušil a pár skleniček v oleji udělal

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 22:37:00

                      medvěd >> to aby sis pořídil sušičku.

                        Nmedvěd - Profil | Čt 24.7.2014 21:59:25

                        Royale with Cheese 3 >> dnes jsem jich posbíral 20,zítra jich bude víc

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 24.7.2014 21:58:12

                          Benda 24,72 >> tady už rajčata začínají kvést.

                            NBenda 24,72 - Profil | St 23.7.2014 18:44:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Už se to blíží.

                              NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 20:39:04

                              medvěd >> Taky si dělám cukeťáky.Na plechu,1cm vrstva a strouhaný na okurkovým struhadle.

                                Nmedvěd - Profil | Ne 20.7.2014 20:37:45

                                Petr64 >> na podzim jsem zasadil 8 sloupovitých jabloní.Už letos mají krásný jablka.No a zítra k obědi bude cuketa ala bramborák

                                  NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 20:35:31

                                  medvěd >> Letos by šlo dobře i pepíno.Sakra.Jestli se dožiju důchodu,odstěhuju se na zahradu a začnu pěstovat starý dobrý věci.

                                    Nmedvěd - Profil | Ne 20.7.2014 20:33:59

                                    Petr64 >> dávám jim vodu denně,vím že jsou náročný na vodu.Stane se pravidelnou plodinou

                                      NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 20:29:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      medvěd >> Na rostliny co potřebujou častou zálivku mám"velký" květináče.:o))

                                        NPetr64 - Profil | Ne 20.7.2014 20:29:00

                                        medvěd >> Na lilky je ideální počasí,jen chcou vodu.Taky sem je kdysi pěstoval.To ale občas zašla na zahradu v týdnu tchyně a zalejvala.Teď na to háže bobek a já 100km kvůli zalití nedám.Pěstuju jen to o co se nemusím starat.:o))